گیم پلی

گیم پلی کامل Getting Over It در 1:24 دقیقه


احتمالا نام Getting Over It را شنیده اید. یک که به صورت مستقل ساخته شده و جریان مردی را درون یک دیگ نشان می دهد. مردی درون دیگ که برای حرکت از یک پتک استفاده می کند. و برای رسیدن به فضای بیکران باید به سمت جلو و البته بالا حرکت کند و تمام می شود.

کل داستان همین است. حرکت به سمت جلو و البته بالا با استفاده از یک پتک. همین. عجیب بودن این تا به همین جا نیز مشخص شده. ولی عجیب تر اینکه این فقط مستقیما اعصاب ر را هدف قرار داده. پیشروی در Getting Over It آر اعصاب خرد کن و عجیب هست که در هر حالتی و در هر لحظه ممکن است شما را به سر حد انفجار برساند.

رکوردهای جالبی از تمام کردن این نمایش داده شده و در آخرین رکورد شخصی توانسته طی 1 دقیقه و 24 ثانیه این را به پایان برساند. فقط یک دقیقه و 24 ثانیه. اگر این را انجام داده باشد و یا نیم ساعت این بازی را در وی جی مگ مشاهده کرده باشید‏ متوجه خواهید شد که این رکورد چه چیز عجیبی ست. حالا از ابتدا تا انتهای Getting Over It را می توانید در ویدئوی پیش رو مشاهده کنید.

آیا اعصاب انجام این را دارید؟

دانلود 1080

دانلود 720

دانلود 360

میثم قربانی

میثم قربانی

مدیر سایت VGMAG

8 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
صدرا

رکورد این بابا زیر 45 ثانیه هست
https://www.youtube.com/watch?v=3cv9fQb3Dq0

mk.unknown

یاد اون نیم ساعت کذایی بخیر. فکر کنم آقا میثم 25 ساعت یه ضرب هم بازی میکردی نمیتونستی همون قسمت اول بازی که گیر کرده بودی رو رد کنی

m V

اخ اصلا خبرو که دیدم یاد اون نیم ساعت افتادم چه قدر خندیدم بچه ها همه بودن از اقای طالبیان گرفته تا اقا جواد
امیدوارم دوباره همه تیم طلایی سایتو دور هم ببینم موفق باشی میثم جان

.MahdIGH .

یه سوال این دیگ و پتکش با دیگ و پتک نیم ساعت شما فرق میکنه. رمز زده؟

AL1K1NG

اینطور ک شنیدم سی بار ک تموم کنی طلایی میشی

.MahdIGH .

رو گیم پلی تاثیر داره یا ظاهریه؟