گیم پلی

تماشا کنید: گیم‌پلی تریلر جدید بازی Project Judge

وی جی مگ: کمپانی SEGA در منتشر کردن اطلاعات و تریلر برای بازی Project Judge که در ژاپن با نام Judge Eyes شناخته می‌شود، فعال بوده است. در واقع بازی Project Judge یک Spin-Off از بازی Yakuza می‌باشد که با وجود شباهت‌های زیاد، بازی متفاوتی است.

به گزارش وی جی مگ، به تازگی دو تریلر از بازی Project Judge منتشر شده که یکی از این تریلرها مربوط به گیم‌پلی بازی و دیگر مربوط به داستان بازی است. شخصیت‌هایی در این تریلر‌ها دیده می‌شود که ارتباط زیادی با بازی دارند.

این بازی با اینکه در سبک اکشن است، مخفی‌کاری نیز در آن وجود دارد و صحنه‌های تعقیب‌ و گریز جذابیت این بازی را بیشتر کرده است. در مبارزه‌ها می‌توان از ابزار‌های مختلفی استفاده کرد و در بخش مخفی کاری بازی، مانند بازی Hitman پلیر می‌تواند لباس‌های مختلفی بپوشد. در بازی Project Judge مقداری از گیم‌پلی بازی مربوط به جمع‌آوری اطلاعات است که تنوع بازی را زیاد می‌کند. البته توسعه‌دهندگان برای این بازی کم نگذاشته‌اند و مینی‌گیم‌های زیادی برای Project Judge ساخته‌اند.

بازی Judge Eye در تاریخ 13 دسامبر در کشور ژاپن و به طور انحصاری برای کنسول PS4 منتشر می‌شود. نسخه غربی این بازی در تاریخ نامشخصی در سال 2019 برای کنسول PS4 منتشر خواهد شد.


دانلود با کیفیت 1080p

امیر تقی زاده

امیر تقی زاده