گیم پلی

تماشا کنید: ویدئو‌های لیک شده از بازی Stranger Things استودیو Telltale

وی جی مگ: هنگامی که اعلام شد Telltale Games در آستانه منحل شدن قرار دارد اخراج کارمندان و تعطیل شدن این استودیو تنها موضوعاتی نبودند که باعث ناراحتی مخاطبین شدند بلکه کنسل شدن پروژه‌های در حال ساخت این شرکت هم‌چون Stranger Things باعث ناامیدی طرفداران این مجموعه شد. با این حال ویدئوهایی از بازی Stranger Things استودیو Telltale لو رفته است.

به گزارش وی جی مگ، به لطف PCGamesN اولین نمایش‌ها از گیم‌پلی این پروژه کنسل شده لو رفته است که در نوع خود جالب به نظر می‌رسند. اگرچه در نگاه اول شاید نتوان صحت این ویدئوها را تایید کرد اما با توجه به این که این نمایش‌ها از طریق Reddit و 4chan نیز به اشتراک گذاشته شده بودند به راحتی‌ می‌توان مدعی شد این موارد ویدئو‌های لیک شده از بازی Stranger Things استودیو Telltale هستند.

در اولین ویدئو شخصیت ویل (Will) در خانه دیده می‌شود در حالی که مادرش جویس (Joyce) در حال صحبت با تلفن است. در چند ویدئوی بعدی باز هم ویل در محیط خانه به تصویر کشیده می‌شود. اوضاع در ویدئو چهارم بسیار جالب می‌شود. جایی که کاراکتر شما در محیط دنیای وارونه (Upside Dwon) گیر افتاده و Demogorgon نیز به تصویر کشیده می‌شود. با توجه به این که پس از وارد شدن ضربه شخصیت شما آسیب می‌بیند به نظر می‌رسد بازی از دوربین اول شخص در حال دنبال شدن است. در ویدئو آخر نیز کاراکتر تلاش می‌کند تا با پنهان شدن از زیر یک تخت، خود را از Demogorgon مخفی نماید تا هنگامی که این موجود از مقابل تخت عبور کند.

بالا می‌توانید تمامی‌ ویدئو‌های توضیح داده شده را به صورت یک‌جا تماشا کنید.

فرداد معبودی

فرداد معبودی