گیم پلی

تماشا کنید: 24 دقیقه از گیم‌پلی بازی Thronebreaker: The Witcher Tales

وی جی مگ: زمانی زیادی از معرفی بازی جانبی جدید از مجموعه The Witcher نگذشته و حالا 24 دقیقه از گیم‌پلی بازی Thronebreaker: The Witcher Tales در اختیار رسانه‌ها قرار گرفته که در بالا مشاهده می‌کنید. ویدئویی که دید کلی از بازی به ما می‌دهد.

به گزارش وی جی مگ، برای آنهایی که خبر ندارند باید توضیح دهیم که بازی Thronebreaker: The Witcher Tales اصلی تک‌نفره و نقش آفرینی در دنیای The Witcher است که تمرکز اصلی خود را روی داستان‌سرایی و گیم‌پلی مبتنی بر پازل و مبارزه با کارت‌ها قرار داده. چیزی که پیش‌تر در بازی Gwent دیده بودیم که اولین تجربه موفق را در بازی The Witcher 3 به دست آورده بود و در ادامه تبدیل به یک بازی مستقل شد.

در جریان گیم‌پلی بازی Thronebreaker: The Witcher Tales گیمر نقش Meve – ملکه دو منطقه شمالی Lyria و Rivia – را برعهده گرفته و باید در مقابل حمله Nilfgaardian  مقاومت کند. طبق گفته‌های استودیو CD Projekt RED این اثر چیزی حدود 30 ساعت گیم‌پلی دارد و انتخاب‌های گیمر در جریان گیم‌پلی بازی Thronebreaker: The Witcher Tales تاثیر مستقیمی روی نحوه به پایان رسیدن داستان دارد.

طبق اعلام رسمی، بازی Thronebreaker: The Witcher Tales در تاریخ 23 اکتبر یعنی کمتر از یک ماه دیگر برای PC منتشر می‌شود و در ادامه نوبت به انتشار آن روی PS4 و Xbox One می‌رسد.


دانلود با کیفیت 1080p

محمد طالبیان

محمد طالبیان