سخت افزار و آموزش

آموزش اضافه کردن لباس و تیم‌ به بازی PES 2019

pes 2019 option file

وی جی مگ: بالاخره PES 2019 به صورت رسمی وارد بازار شد و همچون سال‌های گذشته ساخته جدید Konami از دید تیم‌ها و لیگ‌های لایسنس شده با مشکلات بسیاری روبرو است. مسئله‌ای که البته یک راه حل ساده دارد و کاربرها روی PC و PS4 می‌توانند به وسیله Option File تمامی تیم‌ها، لباس‌ها، اسامی و لیگ‌های مختلف را به بازی PES 2019 اضافه کنند. در ادامه همراه آموزش اضافه کردن لباس و تیم به بازی PES 2019 در وی جی مگ باشید.

اولین کاری که باید انجام دهید، دانلود فایل‌های مورد نیاز است که تحت عنوان Option File شناخته می‌شوند. شما می‌توانید نسخه‌ای از این فایل‌ها را از اینجا دانلود کنید. البته باید به این مسئله توجه کرد که Option File‌ قرار گرفته‌ یکی از نمونه‌های منتشر شده است و در آینده با گزینه‌های بهتر جایگزین می شود. در ادامه باید این فایل‌ها را طی روشی که پایین توضیح می‌دهیم آماده کنید.

موارد مورد نیاز

  • یک فلش دیسک USB با بیش از 8 گیگابایت فضای خالی
  • اتصال به اینترنت
  • یک نسخه از PES 2019 برای PC یا PS4

مراحل انجام کار

در ابتدا باید دقت کنید که فلش دیسک شما حتما از فورمت FAT32 استفاده می‌کنید. برای دسترسی به این موضوع کافیست فلش را به کامپیوتر متصل کرده روی آن کلیک راست موس را فشار دهید و گزینه Properties را انتخاب کنید. در ادامه گزینه Format را انتخاب کرده و از میان فورمت‌های قابل دسترسی FAT32 را انتخاب و کلید Format را فشار دهید.

روی فلش فولدری با نام WEPES ایجاد کنید. دقت داشته باشید که حتما نام فولدر به همین شکل تایپ شود.

فایل‌های دانلود شده را از حالت فشرده خالی کرده و آن را داخل فلش کپی کنید. دقت کنید که دو فولدر WEPES داخل یکدیگر قرار نگیرند. حالا فلش را به PS4 متصل کنید.

pes 2019 option file

در منوی اصلی بازی PES 2019 به بخش Extras رفته و گزینه Edit را انتخاب کرده و در ادامه به بخش Import/Export وارد شوید.

pes 2019 option file

در ادامه گزینه Import Team را انتخاب کرده و کلید Select all را فشار دهید.

pes 2019 option file

pes 2019 option file

در ادامه و زمان ورود به بخش Detailed Settings تیک هر سه باکس موجود را بردارید.

pes 2019 option file

با انجام این مراحل تمامی تیم‌ها به همراه نام درست و مشخصات کامل به بازی اضافه می‌شوند. دقت کنید که انجام مرحله آخر ممکن است کمی طولانی شده و حتی تا 15 دقیقه به طول انجامد.

pes 2019 option file

pes 2019 option file

حالا نوبت اضافه کردن تصاویر مورد نیاز از جمله لوگو باشگاه‌ها و موارد دیگر است. برای انجام این کار به منوی Import/Export بازگشته و گزینه Import Images را انتخاب کنید. باکس Import All Images را تیک زده و OK را انتخاب کنید. همین روند را برای تمامی گزینه‌های موجود تکرار کنید.

pes 2019 option file

pes 2019 option file

راهنمای نسخه PC

روی پلتفرم PC یا همان کامپیوتر شخصی فرایند توضیح داده شده ساده‌تر دنبال می‌شود. کافیست فایل‌های دانلود شده را در مسیر نصب بازی کپی کنید. در ادامه فرایند بالا را برای PC در صورت نیاز تکرار کنید.

آیا از Option File روی Xbox One می‌توان استفاده کرد ؟

با اینکه کنسول مایکروسافت از ماد و مواردی این چنینی پشتیبانی می‌کند اما امکان نصب و استفاده از Option File بازی PES 2019 برای آن وجود ندارد.

این فایل‌ها در حالت آنلاین نیز قابل استفاده هستند ؟

نه متاسفانه Konami از این فایل‌ها و تغییرات در حالت آنلاین بازی PES 2019 پشتیبانی نمی‌کند.


دانلود Option File بازی PES 2019 با لینک مستقیم

محمد طالبیان

محمد طالبیان

۱۸ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید