بازی ایرانی اخبار بازی

آغاز به كار شعبه جديد انستيتو ملی بازی‌سازی

انستيتو ملی بازی‌سازی

صبح روز دوشنبه 31 تیرماه با امضای تفاهم‌‌نامه‌ای میان سید صادق پژمان مدیرعامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای و محمدرضا سوهانیان نماینده دانشگاه شهید بهشتی و مجموعه هاب (هوشمند اول بهشتی)، شعبه جدید انستیو ملی بازی‌سازی افتتاح شد.
این تفاهم‌نامه با هدف همکاری استراتژیک میان دو مجموعه در جهت توسعه اکوسیستم ملی بازی‌های رایانه‌ای در ابعاد فنی، ی و اقتصادی به امضا رسید.
با از سرگیری فعالیت‌های ، شاهد بازگشت مرکز رشد به فضای جدید انستیتو خواهیم بود. در محیط انستیتو علاوه بر فضای کلاس‌های درس، فضای استقرار تیم‌های بازی‌سازی و فضای اداری، فضایی ویژه برای تیم‌هایی تدارک دیده شده که با رایانه‌های شخصی کار می‌کنند.
گفتنی است جم روزهای 3 و 4 مردادماه و کلاس‌های تابستانه انستیتو در قالب کلاس‌های دوره‌ای و کارگاهی که از شنبه 12 مرداد آغاز می‌شوند نیز در شعبه جدید برگزار می‌شوند.
در جلسه امضای تفاهم‌نامه محمد حاجی میرزایی معاون بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، شاهین حقی معاون نوآوری و توسعه کسب و کار هاب، علی فخار مدیر روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌‎ای و فرزانه شریفی سرپرست مدیریت نیز حضور داشتند.

برای ثبت‌نام در کلاس‌های ترم تابستان 98 می‌توانید از طریق صفحه http://www.irangdi.ir/news/100151 اقدام کنید.

میثم قربانی

میثم قربانی

مدیر سایت VGMAG

3 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
N.I.M.A

سلام خدمت همگی. یک سوال فنی!
به نظرتون سطح کلاسها و اساتید خوب هستن؟

مهدی افراسیابی

نه !
اطمینان داشته باشید که استاد خوب با هزینه هایی که بنیاد “نمی کنه!” هیچوقت اونجاها تجربیاتش رو به اشتراک نمی گذاره!

آموزش های خوب فقط به زبان انگلیسی موجود هستن و بهترین راه و کوتاه ترین راه برای ورود به این حوزه اینه که اگه کسی رو خارج از کشور دارید برید و اونجا تحصیل رو ادامه بدید و تو کارگاه های gnomon شرکت کنید.

در غیر اینصورت فقط عمرتون رو هدر دادید، تو ایران هیچ خبری نیست، اینو خودتون برید از چندتا بازیساز بپرسید و نظر اکثریت رو جویا بشید.