اخبار بازی بازی ایرانی

آغاز فراخوان ارسال اثر برای حضور در جشنواره IMGA MENA

فراخوان برای دریافت آثار چهارمین دوره از جشنواره بین‌المللی ‌های موبایلی در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا (IMGA MENA) منتشر شده و این جشنواره شروع به پذیرش ‌های موبایلی و واقعیت مجازی ‌سازان این منطقه کرده است.

به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی ‌های رایانه‌ای، ‌سازان ایرانی می‌توانند تا تاریخ دوشنبه 8 مهرماه 1398 آثار خود را از طریق آدرس mena.imgawards.com برای این جشنواره ارسال کنند. شرکت در این رقابت‌ها بدون هزینه است و شرکت‌کنندگان می‌توانند با چندین مختلف در این جشنواره حضور یابند.

به خاطر داشته باشید که تنها ‌هایی قادر به شرکت در این جشنواره هستند که نسخه قابل از آن‌ها موجود باشد. همچنین ‌هایی که منتشر نشده‌اند و صرفا نسخه‌ی اولیه‌ای از آن‌ها موجود است می‌توانند در بخش بهترین ‌های مورد انتظار به رقابت بپردازند.

تیم برگزاری جشنواره با اشاره به دوره گذشته و حضور ایرانی فیلیپینگ فلیپ که موفق شد جایزه بزرگ سومین دوره IMGA MENA را به دست آورد به این نکته اشاره کرده که این عنوان در رقابت‌های جهانی IMGA نیز موفق شد جایزه ویژه هیئت داوران را کسب کند؛ موضوعی که حاکی از کیفیت بسیار بالای ‌های منطقه است.

گفتنی است سال گذشته منتخبین سومین دوره از جشنواره بین‌المللی ‌های موبایلی در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا در حالی مشخص شدند که از 12 عنوان جایزه جشنواره 8 جایزه به ‌های ایرانی تعلق گرفت.