اخبار بازی

آیا EA به Steam برمی گردد؟

آیا EA به Steam برمی گردد؟

به نظر می رسد که EA قصد دارد به برگردد.. بعد از هشت سال که از کنار گذاشتن توسط EA می گذرد و سیستم فروش کمپانی EA یعنی فعالیت می کند، گویا قرار است این کمپانی مجددا به برگشته و از این سیستم استفاده کند.

: EA در توییترش یک ویدئو قرار داده که یک فنجان را در حالی که بخار از آن متصاعد می شود را نشان میدهد. این توییت را می توانید در ادامه مشاهده کنید.

این توییت دقیقا بعد از چند روز از توییت بکی از کاربران توییتر به نام @RobotBrush منتشر شده. وی در توییت خودش عکسی از فایلهای کانفیگ یکی از بازی های EA را منتشر کرده بود که در آن به اجازه EA برای اجرای بازی تحت پلتفرم نشان داده شده.

در سال 2011 بود که EA با عرضه فروشگاه و سیستم فروش و عرضه شروع به فروش مستقیم محصولاتش به صورت کرد و در همان سال بود که را از بیرون کشید و همچنین 3 را نیز در عرضه نکرد. از آن سال به بعد تمامی عنانوین اصلی EA به صورت کاملا اختصاصی فقط در اوریجین ‌عرضه شدند. اگر قرار باشد EA به اوریجین برگرد احتمالا با عرضه Fifa و Star Wars Jedi – Fallen Order شاهد این قضیه خواهیم بود و در آینده نیز به مرور بازی های قدیمی تر مثل و Dragon Age 2 نیز به اضافه خواهند شد. نظر شما چیست؟ آیا یک سیستم شکست خورده  یا یک سیستم تاریخ مصرف گدشته محسوب میشود؟

ژژ

از به اشتراک بگذارید :))
میثم قربانی

میثم قربانی

مدیر سایت VGMAG

Subscribe
Notify of
guest
3 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
SaeedZer0

میشه هم تاریخ مصرف گذشته حسابش کرد هم شکست خورده،حتی با اینکه کلاینت اپیک گیمز چندسالی هست که متنشر شده به جرئت بگم خیلی بهتر از اوریجین عمل کرد با اینکه هنوز مشکلاتی داره ولی خیلی قوی تر عمل کرد و اوریجین هنوز مشکلات زیادی داره که بعدی از ۸ سال هنوز حل نشده و ناقص موند،به شخصه وقتی میبینم یک گیمی رو اوریجن عرضه شده حتی خیلی معرکه هم باشه باز هم ازش صرف نظر میکنم فقط خدا کنه هرچه زودتر دوباره با استیم برگرده یا حداقل از هردو کلاینت استفاده کنه مثل یوبیسافت که البته این هم مدتی… Read more »

Mehdi

نیم ساعت کالاف دیوتی رو نمی رید ؟؟

if satan was the father

میثم نیم ساعت کال او چی شد پ؟

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x