اخبار بازی

آیا EA به Steam برمی گردد؟

آیا EA به Steam برمی گردد؟

به نظر می رسد که EA قصد دارد به برگردد.. بعد از هشت سال که از کنار گذاشتن توسط EA می گذرد و سیستم فروش کمپانی EA یعنی Origin فعالیت می کند، گویا قرار است این کمپانی مجددا به استیم برگشته و از این سیستم استفاده کند.

وی جی مگ: EA در توییترش یک ویدئو قرار داده که یک فنجان را در حالی که بخار از آن متصاعد می شود را نشان میدهد. این توییت را می توانید در ادامه مشاهده کنید.

این توییت دقیقا بعد از چند روز از توییت بکی از کاربران توییتر به نام @RobotBrush منتشر شده. وی در توییت خودش عکسی از فایلهای کانفیگ یکی از های EA را منتشر کرده بود که در آن به اجازه EA برای اجرای تحت پلتفرم نشان داده شده.

در سال 2011 بود که EA با عرضه فروشگاه و سیستم فروش و عرضه Origin شروع به فروش مستقیم محصولاتش به صورت کرد و در همان سال بود که Crysis 2 را از استیم بیرون کشید و همچنین Battlefield3 را نیز در استیم عرضه نکرد. از آن سال به بعد تمامی عنانوین اصلی EA به صورت کاملا اختصاصی فقط در اوریجین ‌عرضه شدند. اگر قرار باشد EA به اوریجین برگرد احتمالا با عرضه Fifa و Star Wars Jedi – Fallen Order شاهد این قضیه خواهیم بود و در آینده نیز به مرور های قدیمی تر مثل Mass Effect 3 و Dragon Age 2 نیز به استیم اضافه خواهند شد. نظر شما چیست؟ آیا origin یک سیستم شکست خورده  یا یک سیستم تاریخ مصرف گدشته محسوب میشود؟

ژژ

میثم قربانی

میثم قربانی

مدیر سایت VGMAG

3 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
SaeedZer0

میشه هم تاریخ مصرف گذشته حسابش کرد هم شکست خورده،حتی با اینکه کلاینت اپیک گیمز چندسالی هست که متنشر شده به جرئت بگم خیلی بهتر از اوریجین عمل کرد با اینکه هنوز مشکلاتی داره ولی خیلی قوی تر عمل کرد و اوریجین هنوز مشکلات زیادی داره که بعدی از 8 سال هنوز حل نشده و ناقص موند،به شخصه وقتی میبینم یک گیمی رو اوریجن عرضه شده حتی خیلی معرکه هم باشه باز هم ازش صرف نظر میکنم فقط خدا کنه هرچه زودتر دوباره با استیم برگرده یا حداقل از هردو کلاینت استفاده کنه مثل یوبیسافت که البته این هم مدتی… Read more »

Mehdi

نیم ساعت کالاف دیوتی رو نمی رید ؟؟

if satan was the father

میثم نیم ساعت کال او چی شد پ؟