شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار بازی > احتمالا به زودی نسخه جدید بازی Def Jam معرفی می‌شود
اخبار بازی

احتمالا به زودی نسخه جدید بازی Def Jam معرفی می‌شود

احتمالا به زودی نسخه جدید بازی Def Jam معرفی می‌شود

: با توجه به پست‌هایی که در چند وقت اخیر در توییتر منتشر شده احتمالا به زودی نسخه جدید Def Jam معرفی می‌شود. عنوانی در سبک کشتی‌ که روزگاری نسخه Vendetta آن روی کنسول‌های PlayStation 2 و GameCube مخاطب زیادی داشت.

به گزارش ، به دنبال عرضه نسخه Def Jam: ICON روی دو کنسول و دیگر خبری از این سری بازی نشد. وضعی که به‌زودی ممکن است تغییر کند. توییت‌های پست شده توسط حساب رسمی توییتر  Def Jam به بازگشت این سری آن هم با نسخه‌ای جدید از Vendetta به دنیای گیم اشاره می‌کند. اولین پست در ماه ژوئن منتشر شد که در آن عکسی از نسخه Def Jam Vendetta برای کنسول به نمایش گذاشته شده و ستاره نیز به صورت رونمایی نشده به چشم می‌خورد. سپس شرکت سازنده از مخاطبین پرسید که چنان‌چه فرضا قرار باشد این به دنیای گیم باز گردد مایل هستند چه کسی به عنوان ستاره روی کاور آن دیده شود.

اکنون در توییت جدیدی که امروز به اشتراک گذاشته شد سازندگان از کاربران سوالی دیگر پرسیده مبنی بر اینکه آن‌ها دوست دارند بعدی Def Jam در چه لوکیشنی دنبال شود. چهار لوکیشن آتلانتا، لس‌آنجلس، شیکاکو و میامی نیز به عنوان گزینه‌های احتمالی توسط سازندگان مطرح شده‌اند.

در حالی که به نظر می‌رسد به زودی نسخه جدید Def Jam معرفی شود اما تا زمان معرفی رسمی بهتر است منتظر اخبار تکمیلی باشیم.

از به اشتراک بگذارید :))