اخبار بازی

احتمالا به زودی کمپین تبلیغاتی Death Stranding شروع می‌شود

احتمالا به زودی کمپین تبلیغاتی Death Stranding شروع می‌شود

وی جی مگ: ظاهرا کمپانی و Kojima Productions در حال آماده‌سازی مقدمات برای شروع کمپین تبلیغاتی Death Stranding هستند. همین مسئله سبب شده تا بسیاری معتقد باشند تاریخ عرضه این بازی نیز به زودی اعلام می‌شود.

به گزارش وی جی مگ، هیدئو به تازگی دیداری با تیم بازاریابی Playstation و هم‌چنین رئیس بخش سرگرمی‌های یعنی جیم رایان داشته است. امری که باعث شده رها تصور کنند فرایند توسعه Death Stranding به مراحل پایانی خود رسیده است. ظاهرا این هفته برای بسیار پرمشغله بوده زیرا علاوه‌بر ساخت بازی، ایشان ملافاتی با رئیس تازه منصوب شده PlayStation یعنی جیم رایان، نائب رئیس بخش بازاریابی یعنی اسد کیزلباش و یکی دیگر از افراد تیم تبلیغاتی داشته است.

اما این تمامی ماجرا نبوده و دیوید بول که مسئولیت بازاریابی برند جهانی Playstation و هم‌چنین مدیریت کمپین تبلیغاتی Death Stranding را برعهده دارد نیز دیداری با هیدئو داشته است. در واقع به نظر می‌رسد بول به مدت دو هفته در Kojima Productions به همراه مشغول کار روی اموری که قاعدتا مسائل تبلیغاتی در نظر گرفته می‌شوند بوده است.

تمامی این مسائل بیان می‌دارد در حال کار روی کمپین تبلیغاتی و بازاریابی عنوان مورد انتظار Death Stranding است. در این صورت اعلام تاریخ عرضه بازی نیز در آینده‌ای نزدیک دور از انتظار نبوده و بدین ترتیب می‌توان نتیجه گرفت عنوان در دست ساخت در سال جاری عرضه می‌شود. با این حال فراموش نکنیم تمامی این موارد در حال حاضر در حد حدس و گمان بوده چرا که در طول چند ماه گذشته با افراد بسیاری ملاقات داشته و سازندگان زیادی هم بازدیدی با Kojima Productions داشته و موفق به مشاهده Death Stranding شدند. از طرفی تاکنون این تعداد از افراد اجرایی با در یک هفته دیدار نداشتند. عنوان مذکور به صورت انحصاری برای کنسول PS4 در حال توسعه قرار دارد.