اخبار بازی

احتمالا قسمت جدید Doom در E3 2018 معرفی می‌شود

احتمالا قسمت جدید Doom در E3 2018 معرفی می‌شود

وی جی مگ: اول شخص شوتر .Doom پس از عرضه در سال 2016 توانست به موفقیت خوبی دست پیدا کند. پلیرهای علاقه‌مند باری دیگر فرصت این را پیدا کردند که در دنیای جهنمی ، موجودات اهریمنی را به خاک و خون کشیده و از قلع و قمع کردن آن‌ها لذت ببرند. حال احتمال دارد دنباله و قسمت جدید Doom در معرفی شود.

به گزارش وی جی مگ، آقای Pete Hines مدیر ارشد بخش بازاریابی شرکت Bethesda در مصاحبه اخیر خود پس از صحبت درباره ادامه همکاری این شرکت با کنسول Nintendo و عرضه عناوینی چون Prey 2 روی این کنسول هیبریدی، به موارد مورد انتظار در مراسم پرداخت و البته بدون آن‌ که چیزی را به صورت رسمی معرفی کند از احتمال معرفی قسمت جدید Doom در این مراسم داد.

Pete Hines اظهار کرد «در حال حاضر من نمی‌توانم در مورد این که ما قرار است در مراسم E3 چه عناوینی را معرفی کنیم یا این ‌ها چه زمانی عرضه خواهند شد چیزی بگویم. اما باید بگویم ما موارد بسیار زیادی را برای E3 آماده کردیم. اکنون زمان آن هست تا در این مراسم، جهنمی را در زمین برپا کنیم. ما برنامه‌ها و کارهای فراوانی را ترتیب داده و به شخصه هیجان زیادی برای آن دارم.

باید این نکته را نیز اضافه کنم که برنامه‌های و ‌های ما شامل یک نوع سبک و ژانر نبوده و در زمینه‌‌های متفاوت محتویاتی را ارائه خواهیم کرد تا مورد استقبال تمامی مخاطبین ما قرار بگیرد.»

نکته قابل توجه در میان صبحت‌های Hines، استفاده از عبارت “برپا شدن جهنم روی زمین” است. اگرچه شاید این مسئله برای بسیاری یادآور موضوعی نباشد اما نام ابتدایی کلاسیک Doom 2 تحت عنوان Hell on Earth بوده و شاید با این تفاسیر باید منتظر معرفی قسمت جدید و دنباله Doom در E3 پیش رو باشیم.

منبع: Comicbook.com