شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار بازی > ارزش سهام EA به بالاترین میزان خود رسید
ارزش سهام EA به بالاترین میزان خود رسید
اخبار بازی

ارزش سهام EA به بالاترین میزان خود رسید

وی جی مگ: به نظر می‌رسد سونی تنها شرکتی نیست که ارزش سهامش رشد قابل توجهی پیدا کرده است. در همین راستا ارزش سهام EA به بالاترین میزان خود رسیده و در حال حاضر هر سهام این شرکت به مبلغ 148.50 دلار مبادله می‌شود.

به گزارش وی جی مگ، براساس گفته‌های کاربری در فروم ResetEra، اکنون ارزش مجموع سهام شرکت EA به 45.5 میلیارد دلار رسیده است. همین موضوع باعث شده تا EA به دومین شرکت ارزشمند این صنعت تبدیل گردد و تنها شرکت Activision را بالاتر از خود ببیند که ارزش مجموع سهامش به بیش از 60 میلیارد دلار می‌رسد. هم‌چنین EA در بالاتر از کمپانی‌هایی نظیر Take Two، یوبیسافت و نینتندو دیده می‌شود.

باید توجه کرد عملکرد مطلوب تجاری شرکت EA به بازی‌های آن‌ها ارتباط دارد. این شرکت خلاقیت سازندگان خود را به حداقل رسانده و فرمول چند سال گذشته آن‌ها، ساخت بازی‌هایی به عنوان یک سرویس بوده و همین امر باعث شده EA پول فراوانی را به جیب بزند. که البته همین نکته برای سرمایه‌گذاران بیشترین اهمیت را دارد.

ارزش سهام EA به بالاترین میزان خود رسید
امتیاز شما به این پست

نظری ارسال کنید

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات