اخبار بازی

اطلاعاتی از بازی جدید سازندگان بازسازی Shadow of the Colossus

اطلاعاتی از بازی جدید سازندگان بازسازی Shadow of the Colossus

وی جی مگ: در حالی که پیش از این می‌دانستیم استودیو که به عنوان سازندگان بازسازی Shadow of the Colossus شناخته می‌شوند در حال کار روی یک بازسازی دیگر و عرضه یک عنوان قدیمی برای پلتفرم‌های جدید هستند اکنون یکی از اعضای این مجموعه توضیحاتی در خصوص پروژه بعدی شان ارائه کرد.

به گزارش وی جی مگ، پیتر دالتون کارگردان فنی و تکنیکی در جریان رویداد GDC توضیحاتی در خصوص پروژه آینده این تیم و مقیاس آن به اشتراک گذاشت. «در رابطه با ما آن را یک به شمار نمی‌آوریم. بلکه به دلیل پیچیدگی‌هایی که این پروژه داشت آن را یک ریمیک یا بازسازی خطاب می‌کنیم. اکنون برای پروژه بعدی‌مان هم می‌توان آن را بازنگری یک اثری که پیش از منتشر شده عنوان کنیم. به این امید که این پروژه از آنچه که ما برای انتظار داشتیم امکان‌پذیر است نیز فراتر برود.»

سازندگان بازسازی در استودیو Bluepoint Games که روی مجموعه Uncharted: The Nathan Drake Collection و هم‌چنین Gravity Rush ed کار کردند یکی از بهترین توسعه‌دهندگان در زمینه ساخت و عرضه عناوین قدیمی برای پلتفرم‌های نسل جدید به شمار می‌روند. در حالی که هنوز چیزی در رابطه با پروژه بعدی این استودیو مشخص نیست اما گمانه‌زنی بسیاری به ساخت بازسازی بازی Demon’s Souls محصول استودیو که به صورت انحصاری برای عرضه شده بود اشاره می‌کند.

با توجه به این که سرورهای این بازی مدتی پیش خاموش شدند بسیاری درخواست ساخت ریمیک یا عرضه مجدد آن را داشتند. در این حال هیدتاکا میازاکی کارگردان هم مدتی پیش اظهار کرد اگرچه علاقه زیادی به دیدار مجدد با ساخته‌های قبلی‌اش را ندارد اما در خصوص ساخت و بازسازی آن‌ها توسط استودیوهای دیگر مشکلی ندارد.

از وی جی مگ به اشتراک بگذارید :))
فرداد معبودی

فرداد معبودی

1 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
سام

آرزومه که demon souls ریمیک بشه