اخبار بازی

اطلاعاتی از داستان و گیم‌پلی Star Wars Jedi: Fallen Order لو رفت

اطلاعاتی از داستان و گیم‌پلی Star Wars Jedi: Fallen Order لو رفت

وی جی مگ: زمانی زیادی تا اولین نمایش بازی جدید استودیو باقی نمانده و در شرایطی که اولین پوستر پیش از نمایش این اثر لو رفته، اینبار کاربرهای ردیت مدعی انتشار اطلاعات داستانی و مرتبط به گیم‌پلی این بازی شده‌اند.

به گزارش وی جی مگ، جزئیات به دست آمده از مجموعه اطلاعاتی که پیرامون گیم‌پلی لو رفته نشان می‌دهد که در این اثر همواره شاهد حضور یک یار کمکی در قالب رباتی هستیم که پشت بدن شخصیت اصلی قرار می‌گیرد.

در بخش دیگری از جزئیات گیم‌پلی به این موضوع اشاره شده که استودیو سعی کرده از ساختاری شبیه به بازی Dark Souls و Sekiro برای جاخالی دادن از حملات را در این اثر به وجود آورد. آنها سعی داشته‌اند حسی کاملا شبیه به یک Jedi را در ساخته خود ایجاد کنند و احتمالا باید شاهد حضور قابلیت راه رفتن روی دیوار نیز باشیم.

در کنار لو رفتن اطلاعات گیم‌پلی ، کاربرهای ردیت به این موضوع اشاره داشته‌اند که داستان این عنوان در مجموعه اصلی Star Wars قرار می‌گیرد و گیمر می‌تواند در ساختاری نیمه Open World به سیاره‌های مختلف سفر کرده و ماموریت‌های مختلف را انجام دهد.

در نهایت باید به این نکته اشاره داشت که شایعات از ساخته شدن Star Wars Jedi: Fallen Order توسط موتور گرافیکی Unrl Engine 4 خبر می‌دهند که با توجه به سیاست‌های اخیر کمی عجیب و دور از انتظار به نظر می‌رسد.