اخبار بازی

اطلاعاتی جدید از بسته قابل دانلود بازی Prey

اطلاعاتی جدید از بسته قابل دانلود بازی Prey

وی جی مگ: در هفته‌های گذشته توییت‌های مختلفی در رابطه با بازی Prey به اشتراک گذاشته شده که باعث شده طرفداران این بازی را عمیقا به تفکر وادار کند.  اما بیشتر از هر چیز به نظر می‌رسد این توییت‌ها به اطلاعاتی جدید از بسته قابل دانلود بازی Prey اشاره داشته باشد. در هر حالت آن‌چه واضح است این موضوع بوده که هنوز کار شرکت Bethesda با این عنوان تمام نشده و خوشبختانه طرفداران بازی نیز هر روز مدارک بیشتری راجع به بسته الحاقی Moon جمع‌آوری می‌کنند.

به گزارش وی جی مگ، چیزی به شروع نمایشگاه E3 2018 باقی نمانده و آقای Pete Hines از کمپانی Bethesda بارها تاکید کرده که قرار است بزرگ‌ترین کنفرانس این شرکت در E3 پیش‌رو برگزار شود و از محتویات و بازی‌های جدیدی رونمایی شود. چنین اظهار نظراتی باعث شده تا اشتیاق هواداران عناوین این کمپانی بیشتر از قبل شود. حال کاربر توییتری به موردی در ارتباط با ساخته شوتر نقش‌آفرینی استودیو Arkane برخورد کرده که به بسته الحاقی قریب‌الوقوع Prey اشاره می‌کند. تعدادی از 10 اچیومنت جدید اضافه شده به نسخه استیم این بازی که در نوع خود عجیب به نظر می‌رسند. «خبرهایی در رابطه با Prey در جریان است. من متعجب هستم این‌ها چه معنی می‌دهند..»

حال اگر کلمات موجود در این تصویر را در کنار هم قرار دهیم به نام آهنگ معروفی از گروه موسیقی Man on the Moon می‌رسیم. به نظر می‌رسد تمامی حرف و حدیث‌های قبلی راجع به بسته الحاقی Moon حقیقت داشته و به‌زودی باید منتظر انتشار اطلاعات رسمی و جدید از سوی Bethesda در رابطه با بسته قابل دانلود بازی Prey باشیم.

هر دو اکانت توییتر رسمی شرکت Bethesda و اکانت توییتر عنوان نام‌برده پیش از این هم مواردی را در خصوص DLC جدید Prey به اشتراک گداشته بودند و در تمامی آن‌ها نیز، اشاره و تمرکز روی واژه Moon به طور کامل مشهود بوده است.

Comicbook