اخبار بازی

اعلام برنامه انتشار بسته‌های قابل دانلود Battlefield 5

اعلام برنامه انتشار بسته‌های قابل دانلود Battlefield 5

وی جی مگ: امروز کمپانی DICE برنامه کامل بسته‌های قابل دانلود و محتویاتی که به دنبال انتشار بخش تا پایان سال برای عرضه می‌شوند را به اشتراک گذاشت. قرار است محتویات رایگانی به عنوان بخشی از کمپین Tides of W به افزوده شود.

به گزارش وی جی مگ، با انتشار Chapter 3: Trial by Fire در روز 25 مارچ بخش تحت عنوان Firestorm برای عرضه شده و Battlefield را به نوعی بازسازی می‌کند. این بخش پس از انتشار بهبود پیدا کرده و گسترده‌تر می‌شود. برای مثال در ماه آپریل برای مدت زمانی محدود به صورت دو نفره در دسترس قرار می‌گیرد. برای طرفداران Co op چالش‌های بیشتری در راه بوده، Combined ms به‌روزرسانی شده، دو ماموریت به نقشه Fjell 652 اضافه شده و یک حالت هاردکور نیز شامل محتویات خواهد بود. رویدادها، ماموریت‌ها و بخش‌های کاملا نیز از دیگر موارد قابل اشاره است.

با انتشار Chapter 4: Defying the Odds در ژوئن 2019، راه‌های ی برای تجربه Battlefield 5 معرفی می‌شود. طرفداران نبردهای تن به تن مسلما از این چپتر استقبال کرده و یک نقشه و یک حالت گیم‌پلی نیز در راه خواهد بود. در این بخش گیم‌پلی روی حالت نبرد 5 در مقابل 5 در محیط‌های بسته و تنگ تمرکز می‌کند. نام این بخش هنوز اعلام نشده و نقشه اشاره شده نیز طراحی شهری خواهد داشت. به‌علاوه اپیزود چهارم نقشه Mita را به اضافه می‌کند که طی آن پلیرها می‌توانند برخورد نیروهای مختلف در سال‌های 1940 در یونان را تجربه کنند.

جزئیات چندانی از چپتر پنجم به اشتراک گذاشته نشد اما قرار است فصل تازه‌ای از درگیری‌ها روی خشکی، دریا و آسمان را در پیاده‌سازی کند.