اخبار بازی

اعلام تاریخ شروع Early Access بازی Dreams

اعلام تاریخ شروع Early Access بازی Dreams

وی جی مگ: به دنبال برگزاری نسخه بتا خصوصی بازی Dreams در ابتدای سال گذشته، استودیو Media Molecule اعلام کرد بازی در فصل بهار وارد فاز می‌شود. اکنون طی یک به‌روزرسانی انجام شده در PlaySton Blog، تاریخ شروع بازی برابر با 16 آپریل (27 فروردین) اعلام شد.

به گزارش وی جی مگ، در نسخه بازی بخش داستانی نهایی بازی وجود نخواهد داشت. هم‌چنین در این نسخه خبری از بخش واقعیت مجازی و برخی موارد دیگر نیز نخواهد بود. با این حال محتویات بسیار دیگری مانند مجموعه کامل ابزارهای بازی برای ساخت، اشتراک آثار با دیگران، ابزارهای تعاملی، بازی‌های آرکید و محتویات اضافی و از پیش تولید شده توسط استودیو Media Molecule در دسترس قرار می‌گیرند. تمامی پیشرفت‌هایی که در حاصل شده قابل انتقال به نسخه نهایی خواهد بود که البته هنوز زمان انتشار آن اعلام نشده است.

نسخه عنوان از طریق PlaySton Store با قیمت 30 دلار در مناطق آمریکا، کانادا، استرالیا، نیوزلند و تمام مناطق اروپایی در دسترس قرار می‌گیرد. با این حال دسترسی به این نسخه محدود بوده و استودیو سازنده تاکید داشته افرادی که مایل به تجربه آن هستند هرچه زودتر آن را خریداری کنند. Media Molecule هم‌چنین تایید کرد افرادی که نسخه را تهیه و خریداری کنند در هنگام عرضه نسخه نهایی بدون پرداخت هیچ گونه هزینه اضافی به آن دسترسی پیدا خواهند کرد. لازم به ذکر است این نسخه شامل هیچ گونه قرارداد عدم افشای اطلاعات نمی‌شود. بنابراین به راحتی می‌توان از آن در وبسایت‌ها و رسانه‌های اجتماعی، ویدئو و جزئیات مختلف به اشتراک گذاشت.