اخبار بازی

اقای Neil Druckmann : تطبیق The Last of Us با HBO یک چالش جذاب است

اقای بینش جدیدی را در مورد کار خود در HBO دارد به ویژه در تفکر جانبی که برای اقتباس یک داستان تعاملی که برای تلویزیون لازم است، به اشتراک گذاشته.

اقای در مصاحبه با Entertainment Weekly در مورد کارهایش در زمینه تبدیل به یک تلویزیونی جذاب، از بازی اصلی گرفته تا سری HBO تا 2 صحبت کرد. Druckmann در مورد بازی بعدی که قرار است در تاریخ 19 ژوئن منتشر شود، گفت:

شما کاملاً نمیدانید که نمی توانید از انجام دادن آن سر باز بزنید.

در فیلم ها یا تلویزیون. تنظیم کار برای ساخت تلویزیونی به این معنی بود که باید در مورد چگونگی ارتباط ایده های داستان بازری به از روشی متفاوت فکر کند.

اقای گفت:

در از بین بردن تعامل داستان، چگونه می توانید آن را برای این رسانه دیگر بی نظیر کنید؟ این یک چالش جالب است و فکر می کنم چیزهای زیادی برای آموختن در آن وجود داشته باشد.من به طور خاص با Craig Mazin آشنا شدم. من یک هوادار بزرگ Chernobyl هستم و کسی را پیدا می کنم که به همان اندازه طرفدار کارهایی است که ما انجام داده ایم.

اقای Craig Mazin ایده هایی در مورد چگونگی تطبیق نمایش داشت. برای کار با فردی که مورد تحسین او هستم جذب شدم. ما این کار را به صورت هرچه بهتر زیر چتر HBO و تمام محتوای آنها انجام خواهیم داد.

منبع : gamesradar

از وی جی مگ به اشتراک بگذارید :))
تحریریه وی جی مگ

تحریریه وی جی مگ

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x