اخبار بازی

امسال هم خبری از بازی Crackdown 3 نیست ؟

امسال هم خبری از بازی Crackdown 3 نیست ؟

وی جی مگ: در شرایطی که هر روز بازی‌های انحصاری مختلف سونی از راه می‌رسند، مایکروسافت نشان داده که از رقیب خود عقب افتاده و فعلا برنامه‌ای برای جبران فاصله ایجاد شده ندارد. در همین راستا به تازگی اطلاعاتی منتشر شده که نشان می‌دهد احتمالا امسال خبری از بازی Crackdown 3 نیست.

به گزارش وی جی مگ، وبسایت کوتاکو در گزارشی مدعی شده Sumo Digital در جریان ساخت بازی Crackdown 3 دچار مشکلاتی شده و فعلا توانایی اتمام کار روی این پروژه را نداشته و احتمالا بازی به انتشار در سال جاری میلادی نمی‌رسد. به نظر می‌رسد که استودیو سازنده این بازی، بازخوردهایی را طی چند ماه اخیر دریافت کرده و با توجه به آنها متوجه شده که باید زمان بیشتری را برای توسعه بازی صرف کرده تا محصول نهایی مناسب عرضه روی Xbox One‌ باشد.

از زمانی که نسل فعلی کنسول‌های خانگی شروع شد، اطلاعات منتشر شده نشان می‌دهد که روند ساخت بازی Crackdown 3 نیز با آن شروع شد اما این بازی همچنان سرنوشت مشخصی ندارد و فعلا چند تیم مختلف به صورت همزمان مراحل توسعه آن را جلو می‌برند. در نهایت باید احتمالا تا کنفرانس مایکروسافت E3 2018‌ صبر کرد و متوجه شد که بالاخره امسال خبری از بازی Crackdown 3 می‌شود یا انتشار آن به سال 2019 موکول شده.