شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار بازی > اولین تصاویر فصل دوم بازی The Wolf Among Us لو رفت
اولین تصاویر فصل دوم بازی The Wolf Among Us لو رفت
اخبار بازی

اولین تصاویر فصل دوم بازی The Wolf Among Us لو رفت

وی جی مگ: از زمان معرفی فصل دوم بازی The Wolf Among Us توسط TellTale Games اطلاعاتی چندانی توسط این شرکت در خصوص این اثر محبوب ارائه نشده بود تا این که سرانجام امروز اولین تصاویر فصل دوم بازی The Wolf Among Us لو رفت.

به گزارش وی جی مگ، این تصاویر از وبسایت توسعه‌دهنده‌ای فاش شده که در گذشته با TellTale Games همکاری داشته و هنوز نیز داخل این وبسایت تحت عنوان Fun Labs موجود است. تصاویر منتشر شده شخصیت Bigby Wolf، شخصیت اصلی بازی نخست را به نمایش می‌گذارد. نکته قابل توجه تغییر مدل چهره این شخصیت و متفاوت بودن ظاهر او به نسبت فصل اول The Wolf Among Us است. البته از آن جایی که تاکنون هیچ گونه تصاویر و اطلاعات رسمی از بازی توسط TellTale منتشر نشده ممکن است اسکرین‌شات‌های فاش شده دمو تکنیکی از بازی باشند.

The Wolf Among Us Season 2 در ابتدا قرار بود در سال 2018 عرضه شود اما با اعمالی تاخیری، عرضه آن به سال 2019 موکول شد. هم‌چنین TellTale Games اعلام کرده بود این شرکت مشغول توسعه انجین کاملا جدیدی است و قرار است The Wolf Among Us Season 2 نیز بر پایه همین انجین جدید ساخته شود.

اولین تصاویر فصل دوم بازی The Wolf Among Us لو رفت
امتیاز شما به این پست

۲ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

  • من حساس شدم یا قیافه ی همه ی شخصیت های بازیا داره افتضاح میشه! والله من کمیکاشو میخوندم فصل یک که اومدچهرش با کمیک فرق داشت گفتم ایرادی نداره عادت میکنم. الان دیگه فصل یک به دو تو رو خدا چهره رو تغییر ندین دیگه!!!

تبلیغات