اخبار بازی E3 2018

بازدیدکنندگان E3 2018 می‌توانند Kingdom Hearts 3 را بازی کنند

بازدیدکنندگان E3 2018 می‌توانند Kingdom Hearts 3 را بازی کنند

وی جی مگ: چند ماهی است که می‌دانیم بازی Kingdom Hearts 3 در نمایشگاه E3 2018 حضور دارد و احتمالا Square Enix تاریخ انتشار آن را در جریان همین رویداد اعلام می‌کند. اثری در ژانر نقش آفرینی ژاپنی که به واسطه استفاده از شخصیت‌ها و دنیاهای مطرح دیزنی، طرفداران بسیاری را در نقاط مختلف دنیا دارد.

به گزارش وی جی مگ، در همین راستا مسئولین Square Enix در توئیتر اعلام کرده‌اند که بازدیدکنندگان E3 2018 می‌توانند Kingdom Hearts 3 را در غرفه این کمپانی بازی کنند. جالب است بدانید که اولین‌بار بازی Kingdom Hearts 3 در نمایشگاه E3 2013 با انتشار تیزر کوتاهی برای عرضه روی PS4 و Xbox One معرفی شد و برای سال‌ها خبری از آن نبود. با این حال اطلاعات جدید نشان از این دارد که سومین قسمت اصلی از مجموعه محبوب Square Enix بالاخره در سال جاری میلادی عرضه می‌شود و تاریخ انتشار دقیق آن در E3 2018 اعلام خواهد شد.

در خبری دیگر برخی اطلاعات منتشر شده نشان از این دارد که به احتمال فراوان بازی Kingdom Hearts 3 نهایتا از 10 تا 19 دنیای مختلف استفاده می‌کند و قرار است که مینی‌گیم‌هایی با الگوبرداری از انیمیشن‌های کلاسیک دیزنی در آن قرار گیرد. باید تا شروع نمایشگاه E3 2018 منتظر ماند و دید که بالاخره یکی از مهم‌ترین نقش آفرینی‌های ژاپنی چند سال اخیر در چه تاریخی برای PS4 و Xbox One منتشر می‌شود.