اخبار بازی بازی ایرانی

بازدید رییس فدراسیون فوتبال از جام قهرمانان بازی‌های ویدیویی

رییس فدراسیون ، در چهارمین روز از برگزاری جام ان بازی‌های ویدیویی ایران به بازدید از این مسابقات پرداخت.

مهدی تاج همراه با تنی چند از مدیران فدراسیون ایران، در محل برگزاری جام ان بازی‌های ویدیویی ایران حاضر شد و دقایقی به تماشای بازی رشته در محل استیج مسابقات نشست.

رییس فدراسیون همچنین در جریان این بازدید گفت: حضور تعداد زیادی از علاقه‌مندان به بازی‌های رایانه‌ای، از 5 ساله تا 45 ساله در این رویداد قابل توجه بوده و تاکنون چنین جو مثبتی را تجربه نکرده بودم.

وی با بیان این که فدراسیون علاقه‌مند به فعالیت در حوزه بازی‌های ویدیویی و برگزاری مسابقات است گفت: در این خصوص کمیته‌ای از 6 ماه پیش شکل گرفته و در حال مطالعه این موضوع هستیم.

تاج ادامه داد: روزی که فدراسیون به حوزه ساحلی وارد شد، تعداد کمی بازیکن در این رشته فعالیت می‌کردند. اما به تدریج فیفا این رشته را به رسمیت شناخت و اکنون نه تنها لیگ پویایی در کشور وجود دارد، که استادیوم‌های ساحلی بوشهر و کیش از بهترین مجموعه‌ها در دنیا هستند. در خصوص بازی‌های ویدیویی نیز چنین مسیری قابل تصور است و هر کمکی از دست‌مان بر بیاید انجام می‌دهیم.

رییس فدراسیون گفت: این موضوع نیاز به و مطالعه بیشتر دارد ولی می‌توان تصور کرد که لیگ ایران شبیه‌سازی شده و هم‌زمان با برگزاری مسابقات، طرفداران تیم‌ها نیز با هم به صورت الکترونیکی به مسابقه بپردازند.

میثم قربانی

میثم قربانی

مدیر سایت VGMAG

1 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
سجاد مستقیم

قیافرو😂