اخبار بازی

بازی جدید سازندگان Just Cause با نام Generation Zero معرفی شد

بازی جدید سازندگان Just Cause با نام Generation Zero معرفی شد

وی جی مگ: شرکت Avalanche سازنده سری Just Cause بازی جدید خود را با نام Generation Zero معرفی کرد. این استودیو که مشغول ساخت عنوان RAGE 2 با همکاری استودیو id Software است از اثر Open World جدیدی رونمایی کرد که قابلیت تجربه به صورت Coop چهارنفره را داشته و داستان آن در سال‌های 1980 در سوئد دنبال می‌شود.

به گزارش وی جی مگ، Generation Zero که با انجین داخلی Avalanche تحت عنوان APEX توسعه می‌یابد به نوعی طراحی شده که به پلیر اجازه بازی به صورت تک‌نفره یا به همراه سه نفر از دوستان نیز می‌دهد. دشمنان اصلی این اثر ربات‌ها هستند. استفاده از تاکتیک‌های مربوط به جنگ‌های چریکی به اندازه سلاح‌های مختلف در بازی حائز اهمیت بوده و محیط های سندباکس بازی نیز در از بین بردن دشمنان به پلیر کمک می‌کنند. فضای دهه 80 میلادی مورد استفاده در بازی به نوبه خود جذاب بوده و در عین حال وجود ربات‌های بزرگ نیز در این اثر وعده داده شده است.

هم‌چنین Generation Zero اولین بازی خواهد بود که استودیو Avalanche Studios خود کار نشر آن را انجام خواهد داد. انتظار می‌رود عنوان نام‌برده در سال 2019 برای سه پلتفرم XBOX ONE، PS4 و PC عرضه شود. دیگر پروژه این شرکت یعنی RAGE 2 نیز برای انتشار در بهار 2019 برنامه‌ریزی شده است.

Gamingbolt

فرداد معبودی

فرداد معبودی

۵ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید