اخبار بازی

بازی جدید Avatar تا سال 2020 عرضه نمی‌شود

بازی جدید Avatar تا سال 2020 عرضه نمی‌شود

وی جی مگ: بازی جدید Avatar که توسط یوبی‌سافت در حال ساخت است به نظر به این زودی‌ها عرضه نخواهد شد. یوبی‌سافت به تازگی در مصاحبه با IGN این مورد را رسما مورد تایید قرار داده است.

به گزارش وی جی مگ، بازی جدید Avatar زودتر از آغاز سال مالی 2021 شرکت یوبی‌سافت عرضه نخواهد شد. بدین ترتیب می‌توان انتظار داشت که این اثر مورد انتظار بعد از ابتدای آپریل 2020 عرضه شود. فیلم Avatar 2 که به شدت مورد انتظار هواداران نسخه اول است نیز در دسامبر 2020 روی پرده نقره‌ای سینماها اکران خواهد شد.

یوبی‌سافت اعلامیه‌ای در این مورد منتشر کرده که بدین شرح است:« Avatar یکی از بزرگترین و قدرتمند‌ترین برند‌های صنعت سرگرمی است. ما برنامه‌های بزرگی برای این بازی داریم. استودیوی بسیار بزرگ و موتور خوبی برای ساخت آن در نظر گرفتیم. فیلم Avatar 2 در دسامبر 2020 اکران خواهد شد و بازی ما نیز تا قبل از سال مالی 2021 منتشر نمی‌شود.» اگر به خاطر داشته باشیم اولین بازی سری Avatar ساخته یوبی‌سافت در سال 2009 در کنار فیلم آن به بازار عرضه شد. یوبی‌سافت مدعی شده که این اثر در زمان خود به سوددهی رسیده است.

در حال حاضر تقریبا هیچ اطلاعاتی از این پروژه توسط یوبی‌سافت منتشر نشده است و فقط می‌دانیم که این اثر قرار است برای کنسول‌ها و PC منتشر شود. هنوز هیچ نمایش گیم‌پلی از این اثر انجام نشده است.