اخبار بازی بازی ایرانی

بازی پنج خورشید

بازی پنج خورشید 1

ایمیلی از سازندگان بازی 5 خورشید به دست ما رسیده است که آن را در ادامه مشاهده می کنید.

نسخه جدید بازی پنج خورشید در راه است

بازی رایانه ای پنج خورشید توسط استودیو بازی سازی سپید طراحان پارسیان درتابستان 92 طراحی و تولید شده است . ایده اولیه این بازی رایانه ای از بازی کاغذی پنج خورشید می باشد که این بازی توسط مخترع ایرانی طراحی و به ثبت رسیده است . این بازی با سبک متفاوتی با ژانر “مسابقه تلوزیونی” طراحی و ساخته شده است . در این بازی ، بازیکن توسط یک سفینه پیشرفته و عجیب ! در پیست مسابقه شروع به بازی می کند که سوخت سفینه از هوش بازیکن تامین می شود . هرچه بازیکن بتواند سریعتر و دقیق تر معما ها را حل نموده و مینی گیم های ارائه شده را انجام دهد ، سوخت بیشتری دریافت نموده و سریع تر به پایان مسابقه می رسد.

مجری تلوزیونی بازی نیز با شوخی ها و گزارش جذاب خود ، فضای بازی را شاد و هیجانی تر می نماید. هوش مصنوعی طراحی شده برای مجری تلوزیونی بازی توانایی شناسایی 80 موقعیت را داشته و توان تصمیم گیری به موقع برای انتخاب یک دیالوگ مناسب برای ارتباط و شوخی با بازیکن را دارد . لذا برای هریک از موقعیت ها تعداد زیادی دیالوگ ضبط گردیده است .( 1187 دیالوگ متفاوت برای 80 موقعیت )

بازی به صورت کاملا سه بعدی طراحی گردیده و از گرافیک مناسبی برخوردار است. این بازی توسط انجین Pars 3D طراحی و تولید شده است که این انجین از سال 82 توسط تیم سازنده بازی تحت نظر پارک علم و فناوری ساخته و در حال توسعه می باشد . ازنمونه بازی های تولید شده قبلی توسط این انجین می توان به بازی های : کما 1 در سال 85 – کما 2 در سال 86 – بازی آدم نما ها در سال 88 – بازی آسمان پاک در سال 90 اشاره نمود . به زودی تصاویر جدید بازی در سایت stpgame.ir منتشر خواهد شد .

5sun 1

5sun 3

برچسب‌هاپنج خورشید
میثم قربانی

میثم قربانی

مدیر سایت

2 نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

3 + شانزده =