اخبار بازی

بازی Death Stranding در چه مرحله‌ای از ساخت است ؟

بازی Death Stranding در چه مرحله‌ای از ساخت است ؟

وی جی مگ: هم‌چنان خبری از انتشار جزئیاتی در خصوص تاریخ عرضه بازی نیست. اثری که توسط کوجیما و استودیو Kojima Productions در حال تولید بوده که معمولا بیشترین وقت را برای توسعه آثارشان صرف می‌کنند و نتیجه کار نیز معمولا چیزی کمتر از شاهکار حاصل نمی‌شود.

به گزارش وی جی مگ، به تازگی کوجیما توییتی در رابطه با مرحله‌ای که تولید در آن قرار داشته به اشتراک گذاشته است. این توییت توسط آکی سایتو مدیر بازاریابی و ارتباطات ترجمه شده است. به گفته سایتو «بازی در مرحله باگ‌گیری یا رفع اشکال قرار نداشته اما تیم سازنده در حال ترکیب تمامی عناصری که در ابزارهای تولید بازی شکل گرفتند بوده. بنابراین هیدئو کوجیما هر روز در حال تست بازی روی PS4 است، به طور ثابت تغییراتی در تنظیمات بازی اعمال کرده، مواردی را در آن قرار داده و یا از آن حذف می‌کند. این اثر در زمان کلیدی ساخت خود قرار دارد.»

سونی قرار است روز آینده اولین قسمت از برنامه استریم جدید خود با نام State of Play را منتشر کند که شامل معرفی بازی‌های جدید، تریلرها و نمایش گیم‌پلی عناوین مختلف می‌شود. امیدواریم در این استریم اخبار جدید و قابل توجهی به خصوص در رابطه با زمان انتشار بازی به اشتراک گذاشته شود.

از وی جی مگ به اشتراک بگذارید :))