اخبار بازی

بازی Fallout 76 معرفی شد

بازی Fallout 76 معرفی شد

وی جی مگ: بعد از یک روز استریم زنده مجسمه Vault Boy در توییچ بالاخره مسئولین Bethesda قسمت جدید از مجموعه بازی موفق خود را تحت عنوان بازی Fallout 76 معرفی کردند. اثری که در حال حاضر اطلاعات آنچنانی از آن در دسترس نیست و باید تا E3 2018‌ صبر کرد تا جزئیات بیشتری از آن را دریافت کرد.

به گزارش وی جی مگ، در حال حاضر تنها می‌دانیم که ساخت این اثر را Bethesda Games Studio برعهده دارد و قرار است که داستان آن پیرامون Vault 76 روایت شود. محلی که در قسمت‌های قبلی مجموعه بازی‌های Fallout نیز به آن اشاره شده بود اما تاکنون موفق به بازدید از آن نشده بودیم.

در همین راستا Bethesda تیزر کوتاهی را نیز منتشر کرده که اطلاعات خاصی را به مخاطب نمی‌دهد و تنها چند تصویر کوتاه از محیط داخلی Vault 76 را به نمایش در می‌آورد. در کنار این تصاویر می‌توانیم لباس یکی از ساکنین Vault 76 را نیز ببینیم که احتمالا شخصیت اصلی این بازی است. در نهایت باید به این نکته اشاره کرد که Bethesda اعلام کرده قصد دارد اطلاعات تکمیلی بازی Fallout 76‌ را در جریان کنفرانس مطبوعاتی خود در نمایشگاه E3 2018 منتشر کند. اثری که مطمئنا در سبک نقش آفرینی قرار می‌گیرد و احتمالا برای PC، PS4 و Xbox One توسعه پیدا می‌کند.

محمد طالبیان

محمد طالبیان

۲ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید