اخبار بازی

بسته قابل دانلود یا ادامه بازی God of War؛ منتظر اخبار بیشتری باشید

بسته قابل دانلود یا ادامه بازی God of War؛ منتظر اخبار بیشتری باشید

وی جی مگ: براساس آگهی شغلی جدید منتشر شده توسط Santa Monica باید منتظر بسته قابل دانلود یا ادامه بازی God of War باشیم. عنوان God of War مدتی پیش در سال جاری به صورت انحصاری برای کنسول PS4 عرضه شد و امتیازات شگفت‌انگیزی را کسب کرد. با فروش 5 میلیون نسخه‌ای تنها در یک ماه، ساخت ادامه‌ای برای آن تضمین شده به نظر می‌رسد.

به گزارش وی جی مگ، God of War همواره یکی از مهم‌ترین دارایی‌ها و عناوین انحصاری سونی بوده است و ریبوت صورت گرفته توسط استودیو سازنده و شخص کوری بارلوگ، این سری را برای ادامه در نسل بعد آماده کرده است. حال به نظر می‌رسد مقدمات لازم برای ساخت بسته قابل دانلود یا ادامه بازی God of War فراهم شده و فرآیند آن آغاز شده است. زیرا وبسایت رسمی استودیو Santa Monica آگهی شغلی را پست کرده و براساس آن به دنبال استخدام یک طراح کانسپت‌آرت جدید برای طراحی خدایان جدید است. کاملا مشخص است باید منتظر بخش جدیدی برای داستان کریتوس باشیم.

پایان‌بندی داستان God of War به گونه‌ای بود که وجود ادامه برای آن الزامی بوده و درها را برای دنیای افسانه‌های نورث باز گذاشته است تا داستان شماره اول با وقایع و خدایان جدید ادامه پیدا کند. منتظر اخبار تکمیلی در این رابطه باشید.

بسته قابل دانلود یا ادامه بازی God of War؛ منتظر اخبار بیشتری باشید
5 (100%) 2 vote[s]

۱ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

  • بعد از اون ‌پایان من واقعا نمیتونم چهارسال صبر کنم واسه ی نسخه ی بعدی….
    خدا لعنتشون کنه???
    واقعا ته بازی یکی از بدترین حسا رو داشتم
    میدونم تحمل چهار سال صبر ندارم????