اخبار بازی

توییچ و پخش تبلیغات مستهجن به جای استریم

توییچ و پخش تبلیغات مستهجن به جای استریم

احتمالا معروف دنیا را می شناسید. این گیمر معروف که با استریم Fortnite به شهرت جهانی رسید هفته گذشته با قراردادی اختصاصی به سرویس Mixer مایکروسافت پیوست و از توییچ بیرون آمد. حالا توییچ به واسطه پربیننده بودن چنل این گیمر اقدام به پخش تبلیغات در چنل این کرده و متاسفانه در یکی از تبلیغات که در پیج این منتشر شده تبلیغ یکی از سایتهای مستهجن منتشر شده.

: نینجا در توییتر خود به این موضوع واکنش نشان داده و نوشته که “این اتفاق منجزر کننده است و معذرت خواهی میکنم”. وی در ادامه از این اتفاق از تمام کسانی که آن تبلیغات را دیده اند عذر خواهی کرده و گفته:

هیچی نمیتونم بگم. هیچی. این یه اتفاقیه که افتاده و کاریش نمیشه کرد. من در تلاش بودم که چنلم رو کلا بیارم پایین و از اول شروع کنم و یا اینکه حداقل کاری کنم که تبلیغ های دیگه تو چنلم من و با برند من منتشر نشه. بنابراین بابت همچین اتفاقی از تمامتون معذرت میخوام

در حال حاضر مثل گذشته چنلهای غیرفعال استریمهای گذشته همان چنل را نشان میدهند ولی به نظر می رسد دلیل آن به خاطر این اتفاق بوده و موفقی ست. Emmett Shear مدیر Twitch از نینجا معذرت خواهی کرده و در مورد این اتفاق نیز توضیحاتی داده:

جامعه وقتی وارد توییچ میشوند به دنبال محتوای زنده میگردند. برای اینکه مطمئن شویم آنها بهترین چنلها را پیدا میکنند و آنها را تماشا میکنند، ما در برخی چنلهای غیر فعال تبلیغات آن چنلها را منتشر می کنیم.

این صحبت Emmett Shear کاملا صحبت نینجا را که گفته بود این اتفاق فقط در چنل و فقط برای من افتاده است را نقض میکند. به هر حال Emmett Shear بابت این اتفاق از نینجا و مخاطبین توییچ عذرخواهی کرده گفته که متاسفانه این اتفاق افتاده و نمیشه از مسئولیت این اشتباه شانه خالی کرد و هیچ عذر و بهانه ای برای این خطا پذیرفته نیست. باید ببینیم که در روزهای آینده تغییراتی در رده های بالای توییچ صورت میگیرد یا خیر.

تحریریه وی جی مگ

تحریریه وی جی مگ

6 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
رضا یاکوزا

احتمالا کار مایکروسافته میخواسته میخ اخرو بزنه بر تابوت توییچ و شایدم برعکس . بحرحال تو این وسط این آنتن گیمرها بود رفت بالا

Ali Afr

اقا یه لحظه فک کردم سایتو اشتباه اومدم
۲ ۳ بار خوندم
شک کردم😂😂

Ali Sepehr

اولا مرسی بابت تیتر😂😂😂😂😂😂
ثانیا نینجا با این حرکت تعداد فالوراشو بیشتر کردم به نظرم😂
خود من شخصا ترجیح میدم پورن ببینم تا استریمای نینجا رو

میثم قربانی

بچه ها خلاقیتشون میزنه بالا. 😂😂😂
منم فکر میکنم بیشتر تبلیغاتی بوده. ولی نه از طرف نینجا. توییچ میخواسته بازارو داغ کنه. یا برعکس مایکرو میخواسته توییچ رو نابود کنه. چون احتمالا در گیر مسائلی خواهد شد توییچ.
کلا عجیبه این حرکت

Ashkan Barati

خو پس کلا جمع کنه بره سایت پورن بزنه دیگه😂🤔

Daniyal Bleszinski

خراب صداقتتم 😂😂😂