اخبار بازی

توییچ و پخش تبلیغات مستهجن به جای استریم

توییچ و پخش تبلیغات مستهجن به جای استریم

احتمالا استریمر معروف دنیا Ninja را می شناسید. این گیمر معروف که با استریم Fortnite به شهرت جهانی رسید هفته گذشته با قراردادی اختصاصی به سرویس Mixer مایکروسافت پیوست و از توییچ بیرون آمد. حالا توییچ به واسطه پربیننده بودن چنل این گیمر اقدام به پخش تبلیغات در چنل این استریمر کرده و متاسفانه در یکی از تبلیغات که در پیج این استریمر منتشر شده تبلیغ یکی از سایتهای مستهجن منتشر شده.

توییچ و پخش تبلیغات مستهجن به جای استریم 1

وی جی مگ: نینجا در توییتر خود به این موضوع واکنش نشان داده و نوشته که “این اتفاق منجزر کننده است و معذرت خواهی میکنم”. وی در ادامه از این اتفاق از تمام کسانی که آن تبلیغات را دیده اند عذر خواهی کرده و گفته:

هیچی نمیتونم بگم. هیچی. این یه اتفاقیه که افتاده و کاریش نمیشه کرد. من در تلاش بودم که چنلم رو کلا بیارم پایین و از اول شروع کنم و یا اینکه حداقل کاری کنم که تبلیغ استریمرهای دیگه تو چنلم من و با برند من منتشر نشه. بنابراین بابت همچین اتفاقی از تمامتون معذرت میخوام

در حال حاضر مثل گذشته چنلهای غیرفعال استریمهای گذشته همان چنل را نشان میدهند ولی به نظر می رسد دلیل آن به خاطر این اتفاق بوده و موفقی ست. Emmett Shear مدیر Twitch از نینجا معذرت خواهی کرده و در مورد این اتفاق نیز توضیحاتی داده:

جامعه استریمر وقتی وارد توییچ میشوند به دنبال محتوای زنده میگردند. برای اینکه مطمئن شویم آنها بهترین چنلها را پیدا میکنند و آنها را تماشا میکنند، ما در برخی چنلهای غیر فعال تبلیغات آن چنلها را منتشر می کنیم.

این صحبت Emmett Shear کاملا صحبت نینجا را که گفته بود این اتفاق فقط در چنل و فقط برای من افتاده است را نقض میکند. به هر حال Emmett Shear بابت این اتفاق از نینجا و مخاطبین توییچ عذرخواهی کرده گفته که متاسفانه این اتفاق افتاده و نمیشه از مسئولیت این اشتباه شانه خالی کرد و هیچ عذر و بهانه ای برای این خطا پذیرفته نیست. باید ببینیم که در روزهای آینده تغییراتی در رده های بالای توییچ صورت میگیرد یا خیر.

تحریریه وی جی مگ

تحریریه وی جی مگ

6 نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

سیزده + هفده =