اخبار بازی

توییچ و پخش تبلیغات مستهجن به جای استریم

توییچ و پخش تبلیغات مستهجن به جای استریم

احتمالا استریمر معروف دنیا Ninja را می شناسید. این گیمر معروف که با استریم Fortnite به شهرت جهانی رسید هفته گذشته با قراردادی اختصاصی به سرویس Mixer مایکروسافت پیوست و از توییچ بیرون آمد. حالا توییچ به واسطه پربیننده بودن چنل این گیمر اقدام به پخش تبلیغات در چنل این استریمر کرده و متاسفانه در یکی از تبلیغات که در پیج این استریمر منتشر شده تبلیغ یکی از سایتهای مستهجن منتشر شده.

وی جی مگ: نینجا در توییتر خود به این موضوع واکنش نشان داده و نوشته که “این اتفاق منجزر کننده است و معذرت خواهی میکنم”. وی در ادامه از این اتفاق از تمام کسانی که آن تبلیغات را دیده اند عذر خواهی کرده و گفته:

هیچی نمیتونم بگم. هیچی. این یه اتفاقیه که افتاده و کاریش نمیشه کرد. من در تلاش بودم که چنلم رو کلا بیارم پایین و از اول شروع کنم و یا اینکه حداقل کاری کنم که تبلیغ استریمرهای دیگه تو چنلم من و با برند من منتشر نشه. بنابراین بابت همچین اتفاقی از تمامتون معذرت میخوام

در حال حاضر مثل گذشته چنلهای غیرفعال استریمهای گذشته همان چنل را نشان میدهند ولی به نظر می رسد دلیل آن به خاطر این اتفاق بوده و موفقی ست. Emmett Shear مدیر Twitch از نینجا معذرت خواهی کرده و در مورد این اتفاق نیز توضیحاتی داده:

جامعه استریمر وقتی وارد توییچ میشوند به دنبال محتوای زنده میگردند. برای اینکه مطمئن شویم آنها بهترین چنلها را پیدا میکنند و آنها را تماشا میکنند، ما در برخی چنلهای غیر فعال تبلیغات آن چنلها را منتشر می کنیم.

این صحبت Emmett Shear کاملا صحبت نینجا را که گفته بود این اتفاق فقط در چنل و فقط برای من افتاده است را نقض میکند. به هر حال Emmett Shear بابت این اتفاق از نینجا و مخاطبین توییچ عذرخواهی کرده گفته که متاسفانه این اتفاق افتاده و نمیشه از مسئولیت این اشتباه شانه خالی کرد و هیچ عذر و بهانه ای برای این خطا پذیرفته نیست. باید ببینیم که در روزهای آینده تغییراتی در رده های بالای توییچ صورت میگیرد یا خیر.

0 0 رای ها
Article Rating
تحریریه وی جی مگ

تحریریه وی جی مگ

6 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
رضا یاکوزا
میهمان
۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۰۵

احتمالا کار مایکروسافته میخواسته میخ اخرو بزنه بر تابوت توییچ و شایدم برعکس . بحرحال تو این وسط این آنتن گیمرها بود رفت بالا

Ali Afr
عضو
۲۱ مرداد ۱۳۹۸ ۱۹:۵۲

اقا یه لحظه فک کردم سایتو اشتباه اومدم
۲ ۳ بار خوندم
شک کردم😂😂

Ali Sepehr
عضو
۲۱ مرداد ۱۳۹۸ ۱۹:۴۲

اولا مرسی بابت تیتر😂😂😂😂😂😂
ثانیا نینجا با این حرکت تعداد فالوراشو بیشتر کردم به نظرم😂
خود من شخصا ترجیح میدم پورن ببینم تا استریمای نینجا رو

میثم قربانی
پاسخ به  علی سپهر
۲۱ مرداد ۱۳۹۸ ۱۹:۴۷

بچه ها خلاقیتشون میزنه بالا. 😂😂😂
منم فکر میکنم بیشتر تبلیغاتی بوده. ولی نه از طرف نینجا. توییچ میخواسته بازارو داغ کنه. یا برعکس مایکرو میخواسته توییچ رو نابود کنه. چون احتمالا در گیر مسائلی خواهد شد توییچ.
کلا عجیبه این حرکت

Ashkan Barati
عضو
پاسخ به  علی سپهر
۲۱ مرداد ۱۳۹۸ ۲۰:۰۰

خو پس کلا جمع کنه بره سایت پورن بزنه دیگه😂🤔

Daniyal Bleszinski
پاسخ به  علی سپهر
۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ۲۰:۰۱

خراب صداقتتم 😂😂😂