اخبار بازی

تاخیر در عرضه بازی Metro Exodus تا سال 2019

تاخیر در عرضه بازی Metro Exodus تا سال 2019

وی جی مگ: سومین قسمت از ساخته‌های استودیو 4A Games یعنی Metro Exodus تا سال 2019 تاخیر خورد. اثری که قرار بود در سال جاری میلادی برای PS4 ،Xbox One و PC منتشر شود اما حالا عرضه آن موکول به سه ماه اول سال 2019 شده.

به گزارش وی جی مگ، کمپانی THQ Nordic‌ به عنوان ناشر این اثر اعلام کرده Metro Exodus در بازه زمانی ژانویه تا مارچ سال 2019 وارد بازار می‌شود. در حال حاضر ناشر این اثر هیچ دلیلی را برای تاخیر در عرضه آن اعلام نکرده. عنوانی که همچون قسمت‌های پیشین Metro در آن کنترل آرتیوم را برعهده دارید و باید از خرابه‌های مترو موسکو در دنیایی پساآخرالزمانی فرار کنید. بازی Metro Exodus اولین قسمت از این مجموعه است که در ساختار Open World‌ قرار می‌گیرد .

سومین قسمت از مجموعه Metro که تحت عنوان Metro Exodus شناخته می‌شود اولین‌بار در E3 2017 معرفی شد و قسمتی از گیم‌پلی آن نیز به نمایش در آمد. اثری که البته در ادامه و در جریان TGA نیز میزبان تریلر جدیدی بود. اولین قسمت از این سه‌گانه با نام Metro 2033 در سال 2010 منتشر شد و نسخه بعدی آن یعنی Metro Last Light سال 2013 وارد بازار شد. آثاری که براساس رمان‌های دیمیتری گلوخوفسکی روس ساخته شده.