اخبار بازی

تاریخ عرضه احتمالی MediEvil Remake لو رفت

تاریخ عرضه احتمالی MediEvil Remake لو رفت

وی جی مگ: از زمان انتشار اولین تریلر بازی در هالووین سال گذشته هیچ گونه جزئیاتی در رابطه با آن منتشر نشده است. در حالی که سونی هم‌چنان پیرامون این بازی سکوت اختیار کرده و تنها به انتشار آن در سال 2019 اشاره می‌کند به نظر می‌رسد تاریخ عرضه احتمالی لو رفته است.

به گزارش وی جی مگ، اخیرا Forbidden Planet از محصولات رسمی و لایسنس شده برای بازسازی در حال ساخت آن رونمایی کرده است. این محصولات و کالاها شامل لیوان، تی‌شرت و مواردی از این قبیل می‌شوند. با این حال نکته قابل توجه بدین شرح است که این محصولات در تاریخ 2 ژوئن 2019 (یک‌شنبه 12 خرداد 98) عرضه می‌شوند. باید توجه کرد که معمولا چنین کالاهای رسمی و لایسنس‌ شده پیش از انتشار بازی عرضه نمی‌شوند و یا حداقل در زمانی نزدیک به عرضه بازی در دسترس قرار می‌گیرند. چرا که بازاریابی مرسوم و درست به همین شکل صورت می‌گیرد. بدین ترتیب آیا می‌توان نتیجه گرفت تاریخ عرضه احتمالی MediEvil Remake برابر با 2 ژوئن یا حداقل در ماه ژوئن است؟

2 ژوئن برابر با روز یک‌شنبه بوده و بازی‌های جدید هیچ‌گاه در روز یک‌شنبه عرضه نمی‌شوند. با این حال احتمال انتشار در روز 31 می که برابر با روز جمعه است و یا هر تاریخ دیگری در ماه ژوئن دور از انتظار نیست. با این حال از یاد نبریم که چیزی به شروع ماه آپریل باقی نمانده و هنوز هیچ‌گونه جزئیاتی در رابطه با این بازسازی که توسعه آن برعهده است به اشتراک گذاشته نشده است. حتی ممکن است عرضه برای هالووین برنامه‌ریزی شده باشد.