اخبار بازی

تاریخ عرضه بازی The Good Life تاخیر خورد

تاریخ عرضه بازی The Good Life تاخیر خورد

The Good Life دچار تغییر شد و این قرار است برای بهار آینده منتشر شود. این در Kickstater قرار گرفته بود و توانسته بود سرمایه مورد نیاز را برای تولید جمع آوری کند و طبق برنامه قرار بود در سه ماهه آخر سال 2019 عرضه شود که هم اکنون این برای بهار سال 2020 در نظر گرفته شده.

SWERY خالق و کارگردان این در صفحه کیک استارتر این آپدیتی انجام داده و این را اعلام کرده. هنوز تاریخ دقیق عرضه این مشخص نشده ولی اعلام شده که برای نتیجه بهتر در زمان لانچ احتیاج به زمان بیشتری دارند. یک سال و سه ماه از زمانی که این سرمایه لازمه را در کیک استارتر به دست آورده است می گذرد و توضیحات سازنده در مورد این تاخیر :

من نمیتونم باور کنم که این همه زمان گذشته. وقتی هر روز سخت داری کار می کنی برای خلق یه خوب، اصلا متوجه گذر زمان نمیشی. ما توی کمپین تصمیم داشتیم رو در سه ماهه آخر 2019 عرضه کنیم ولی بعد از مشورتهای زیاد و بررسی فراوان تصمیم گرفتیم تاریخ معین شده رو تغییر بدیم و در عوض پروسه ساخت رو بهتر و تکمیل تر کنیم تا وقتی که The Good Life رو عرضه می کنیم برای تمامی کسانی که ما رو توی کیک استارتر ساپورت کردن بهترین رو ارائه بدیم.

: سازندگان در ادامه از این تاخیر عذر خواهی کردن و اعلام کردن این تاخیر برای بهتر شدن بوده و مثلا گرافیک بهینه شده و حتی نقشه را گسترش داده و بزرگتر کرده اند. از همین رو را در بهار 2020 عرضه می کنند. این قرار است برای PS4 و XBOX One و PC عرضه شود.