اخبار بازی

تایید حضور هیدئو کوجیما در E3 2018

تایید حضور هیدئو کوجیما در E3 2018

وی جی مگ: به نظر یکی از مهمان‌های برنامه جف کیلی یعنی E3 Coliseum که در E3 2018 برگزار می‌شود کسی جز هیدئو کوجیما نخواهد بود. این دو دوست بسیار قدیمی و البته صمیمی یکدیگر هستند.

به گزارش وی جی مگ، کوجیما خالق و کارگردان سری Metal Gear Solid و کارگردان بازی مورد انتظار Death Stranding یک بار دیگر در برنامه E3 Coliseum حضور پیدا خواهد کرد. این پنل به کوجیما و شیوه خاص ساخت بازی توسط این کارگردان مطرح خواهد پرداخت. در کنار او شاهد حضور کارگردان فیلم Kong Skull Island یعنی Jordan Vogt-Roberts خواهیم بود.

Vog-Roberts یکی از هواداران قدیمی سری Metal Gear Solid است و حالا نیز کارگردانی اقتباس هالیوودی آن را بر عهده دارد. این پروژه فعلا در فاز‌های ابتدایی قرار دارد و بر اساس گزارش‌های ارائه شده هنوز فاز نوشتن فیلم‌نامه آن نیز تمام نشده است. اگر دوست دارید تا اطلاعات بیشتری از Death Stranding دریافت کنید بهتر است که توجه اصلی شما به کنفرانس سونی در E3 2018 باشد. گرچه هنوز مشخص نیست که آیا کوجیما در حالی که چند سال از معرفی اولیه این اثر می‌گذرد، آیا بالاخره برای اولین بار گیم‌پلی آن را نمایش خواهد داد یا خیر.

در حال حاضر برنامه زمانی برگزاری E3 Coliseum اعلام نشده است اما انتظار می‌رود که اطلاعات بیشتری در این زمینه در چند روز آینده منتشر شود.

Dualshockers