اخبار بازی

تایید عرضه Torchlight 2 و Hob برای Nintendo Switch

تایید عرضه Torchlight 2 و Hob برای Nintendo Switch

وی جی مگ: امروز کمپانی چینی Perfect World Entertainment اعلام کرد با همکاری استودیو Panic Button دو بازی Torchlight 2 و Hob برای در سال 2019 عرضه خواهند شد. عناوینی که محصول استودیو محسوب می‌شوند.

به گزارش وی جی مگ، استودیو Panic Button پیش از این مسئول ساخت پورت بازی‌های دیگری نظیر DOOM، Wolfenstein II: The New Colossus و Warframe بوده و به خوبی از عهده آن‌ها برآمده است. اکنون قرار است در تاریخ 4 آپریل (15 فروردین) عنوان برای با قیمت 20 دلار دسترس قرار بگیرد. این نسخه که با نام : The Definitive Edition شناخته خواهد شد به گفته Perfect World Entertainment و Panic Button از کنترل دوربین جدید و رابط کاربری بهبود یافته بهره برده و از قابلیت HD Rumble و صفحه نمایش لمسی به طور اختصاصی پشتیبانی می‌کند.

جزئیات چندانی در خصوص Torchlight 2 به اشتراک گذاشته نشده و تنها گفته شد بازی در پاییز 2019 برای پلتفرم‌های مختلفی از جمله Nintendo Switch عرضه خواهد شد. این نسخه در مقایسه با نسخه اصلی آن در سال 2012 با پیشرفت‌هایی همراه خواهد شد. اگرچه استودیو بسته شده اما حداقل دو بازی این استودیو راه خود را به پلتفرم‌‎های جدیدی باز خواهند کرد.