شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار بازی > تعداد مخاطب‌های بازی Sea of Thieves از 5 میلیون نفر گذشت
تعداد مخاطب‌های بازی Sea of Thieves از 5 میلیون نفر گذشت
اخبار بازی

تعداد مخاطب‌های بازی Sea of Thieves از 5 میلیون نفر گذشت

وی جی مگ: امروز شرکت مایکروسافت و استودیو Rare از طریق به‌روزرسانی بسته الحاقی جدید بازی Sea of Thieves تحت عنوان Cursed Sails را عرضه کردند. به همین منظور این شرکت از رسیدن تعداد مخاطب‌های بازی Sea of Thieves به نقطه عطف جدیدی خبر داد.

به گزارش وی جی مگ، در همین راستا شرکت مایکروسافت اعلام کرد تعداد مخاطب‌های بازی Sea of Thieves از 5 میلیون نفر روی هر دو پلتفرم XBOX ONE و PC عبور کرده است. مسلما این آمار برای یک بازی IP جدید، عملکرد مطلوبی به شمار می‌رود. بسته الحاقی Cursed Sails کشتی‌های اسکلتی را برای نبرد به بازی اضافه می‌کند. افزوده‌شدن کشتی‌های دزد دریایی سه نفره و نبرد علیه آن‌ها، سیستم جدیدی برای متحدین و مواردی دیگر از جمله قابلیت‌های جدید اضافه شده در بسته الحاقی Cursed Sails برای بازی Sea of Thieves است. لازم به ذکر است این بسته الحاقی برای تمامی افرادی که یک نسخه از بازی را تهیه کرده یا آن را از طریق سرویس Game Pass در اختیار دارند به صورت کاملا رایگان قابل دریافت است.

عنوان Sea of Thieves هم‌اکنون برای XBOX ONE و از طریق Windows 10 برای PC در دسترس است.

تعداد مخاطب‌های بازی Sea of Thieves از 5 میلیون نفر گذشت
امتیاز شما به این پست

نظری ارسال کنید

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات

آخرین دیدگاه‌ها