اخبار بازی

تغییرات اساسی در انتظار Artifact

تغییرات اساسی در انتظار Artifact

وی جی مگ: کمپانی و بسیاری از گیمرها که در انتظار Artifact بودند امید زیادی به این عنوان کارتی داشتند. اما هنگامی که بازی در نوامبر 2018 منتشر شد به شدت در انجام عملکرد مطلوب ناموفق بود. برچسب قیمتی 20 دلاری برای اثری که از اقتصاد داخل بازی استفاده می‌کند و روی مبادله کارت با استفاده از پول واقعی متکی است و هم‌چنین عدم وجود ارتباط از سوی با مخاطبین از جمله عواملی بود که سبب عملکرد ناامیدکننده بازی شد.

به گزارش وی جی مگ، سرانجام کمپانی Valve پس از دو ماه سکوت خود را شکست و به مشکلات بازی واکنش نشان داد و اظهار کرد که مجموعه‌ای از تغییرات قابل توجه و اساسی با این حال نامشخص در انتظار خواهد بود. تیم سازنده به طور صریح در رابطه با عملکرد بازی اظهار کرد «مشخص است که اوضاع به آن گونه که ما می‌خواستیم پیش نرفت. نشان‌دهنده ناهمخوانی بین انتظار ما از یک بازی و آن چه که به عنوان نتیجه به دست آمده، است.»

به همین دلایل برنامه دارد با اعمال تغییر در استراتژی خود مجموعه‌ای از به‌روزرسانی‌ها را به کمک مخاطبین عرضه کند. به گفته تیم سازنده، بازی از مشکلات اساسی برخوردار است و برنامه قبلی استودیو برای حل و برطرف کردن آن‌ها کافی نبوده است. در نتیجه قصد دارد تا این تصمیم‌ها را را در خصوص طراحی بازی، اقتصاد استفاده شده در آن، تجربه اجتماعی آن و دیگر موارد مورد بررسی مجدد قرار دهد و به جای اننشار به‌روزرسانی‌های مداوم، مشکلات بازی را برطرف کند.