اخبار بازی

تغییر در لیست بازی‌های رایگان PS Plus معرفی شده برای ماه جاری

وی جی مگ: چند روز پیش سونی لیست عناوین رایگان مربوط به سرویس PlayStation Plus برای ماه جولای 2019 را اعلام کرد که شامل دو Pro Evolution Soccer 2019 و Chase Turbo می‌شد. اکنون سونی تغییری در لیست عناوین رایگان خود ایجاد کرده است.

به گزارش وی جی مگ، کاربران سرویس اشتراکی PS Plus در این ماه به جای PES 2019، عنوان Detroit: Become Human محصول استودیو Quantic Drm را دریافت خواهند کرد. بدین ترتیب ساخته فوتبالی کونامی از فهرست ‌های رایگان ماه جولای PS Plus حذف شده و دیگر به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار نخواهد گرفت. ناگفته نماند Chase Turbo محصول آرکید ریسینگ استودیو Aquiris Game Studio هم‌چنان به عنوان دیگر رایگان سرویس مورد بحث ارائه خواهد شد.

لازم به ذکر است از آن جایی که سونی نسخه Digital Deluxe Detroit: Become Human را در لیست عناوین رایگان PlayStation Plus قرار داده، این نسخه شامل Hvy Rain هم می‌شود. در نتیجه در این ماه کاربران PS Plus مجموعا سه را به صورت رایگان دریافت می‌کنند. سونی هیچ‌گونه دلیلی برای این اقدام خود ارائه نکرده است. عناوین این ماه از روز سه‌شنبه مورخ 2 جولای در دسترس کاربران PlayStation Plus قرار می‌گیرد.

منبع

فرداد معبودی

فرداد معبودی

1 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
Ali Afr

خداروشکر که عوض کرد
من اصلا طرفدار پِس نیستم
تازه pes 2020 دو ماه دیگه میاد.

دیترویتو بازی نکردم واسه همین خیلی خوشحال شدم
اما چون نسخه deluxe حجمش 76 گیگه!!!

هِوی رینو بازی کرده بودم قبلا
الان باید الکی حجم هدر بدم تا بتونم دیترویتو بگیرم