اخبار بازی

تغییر در لیست بازی‌های رایگان PS Plus معرفی شده برای ماه جاری

وی جی مگ: چند روز پیش سونی لیست عناوین رایگان مربوط به سرویس Plus برای ماه جولای 2019 را اعلام کرد که شامل دو بازی Pro Evolution Soccer 2019 و Horizon Chase Turbo می‌شد. اکنون سونی تغییری در لیست عناوین رایگان خود ایجاد کرده است.

به گزارش وی جی مگ، کاربران سرویس اشتراکی در این ماه به جای PES 2019، عنوان Detroit: Become Human محصول استودیو را دریافت خواهند کرد. بدین ترتیب ساخته فوتبالی کونامی از فهرست بازی‌های رایگان ماه جولای حذف شده و دیگر به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار نخواهد گرفت. ناگفته نماند Horizon Chase Turbo محصول آرکید ریسینگ استودیو Aquiris Game Studio هم‌چنان به عنوان دیگر بازی رایگان سرویس مورد بحث ارائه خواهد شد.

لازم به ذکر است از آن جایی که سونی نسخه Digital Deluxe بازی Detroit: Become Human را در لیست عناوین رایگان Plus قرار داده، این نسخه شامل بازی هم می‌شود. در نتیجه در این ماه کاربران مجموعا سه بازی را به صورت رایگان دریافت می‌کنند. سونی هیچ‌گونه دلیلی برای این اقدام خود ارائه نکرده است. عناوین این ماه از روز سه‌شنبه مورخ 2 جولای در دسترس کاربران Plus قرار می‌گیرد.

منبع

از وی جی مگ به اشتراک بگذارید :))
فرداد معبودی

فرداد معبودی

1 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
Ali Afr

خداروشکر که عوض کرد
من اصلا طرفدار پِس نیستم
تازه pes 2020 دو ماه دیگه میاد.

دیترویتو بازی نکردم واسه همین خیلی خوشحال شدم
اما چون نسخه deluxe حجمش ۷۶ گیگه!!!

هِوی رینو بازی کرده بودم قبلا
الان باید الکی حجم هدر بدم تا بتونم دیترویتو بگیرم