اخبار بازی E3 2018 تریلر

تماشا کنید: نمایش بخش‌های جدیدی از بازی Kingdom Hearts 3

وی جی مگ: در حال حاضر بازی Kingdom Hearts 3 یکی از مورد انتظارترین عناوین صنعت بازی است و روز گذشته بالاخره Square Enix با نمایش بخش‌های جدیدی از بازی Kingdom Hearts 3، تاریخ عرضه آن را نیز برای PS4 و Xbox One اعلام کرد. این اولین بار است که قسمتی از مجموعه Kingdom Hearts برای پلتفرم‌های مایکروسافت منتشر می‌شود و فیل اسپنسر نیز شب گذشته به این موضوع اشاره داشت.

به گزارش وی جی مگ، هرچند تاکنون ساخته جدید Square Enix میزبان رونمایی های مختلفی بوده اما نمایش بخش‌های جدیدی از بازی Kingdom Hearts 3 بار دیگر ثابت می‌کند که این نقش آفرینی ژاپنی به احتمال فراوان با موفقیت بسیاری در زمان عرضه روبرو می‌شود و می‌تواند جان دوباره‌ای به این ژانر خاص دهد که به خصوص در آسیای شرقی طرفداران بسیاری دارد. از سویی نباید این نکته را نیز فراموش کرد که بازی Kingdom Hearts 3 در اصل با همکاری دیزنی ساخته می‌شود و شخصیت‌ها و دنیاهای مختلف این کمپانی نقش کلیدی در آن ایفا می‌کنند. همین موضوع مطمئنا تاثیر به‌سزایی در فروش این بازی در کشورهای غربی خواهد داشت.

در نهایت باید به این نکته اشاره کرد که بازی Kingdom Hearts 3 به وسیله موتور گرافیکی Unreal Engine 4 توسعه پیدا کرده و قرار است که در تاریخ 29 ژانویه سال 2019 (9 بهمن) برای PS4 و Xbox One در کشورهای غربی منتشر شود. البته قرار است نسخه ژاپنی بازی چند روز زودتر و در تاریخ 25 ژانویه در دسترس قرار گیرد.

دانلود با کیفیت 1080p

محمد طالبیان

محمد طالبیان