اخبار بازی

تمامی کات سینهای Cyberpunk 2077 به صورت اول شخص خواهد بود

تمامی کات سینهای Cyberpunk 2077 به صورت اول شخص خواهد بود

احتمالا ویدئوی 14 دقیقه ای از گیم پلی Cyberpunk 2077 را مشاهده کرده اید. اگر هنوز اینکار را انجام نداده اید سریعا به اینجا بروید و این ویدئو را مشاهده کنید. چرا که در این ویدئو هر آنچه بخواهید در مورد این بدانید را متوجه می شوید. از داستان این RPG گرفته تا گیم پلی و نژادهای گوناگون این و البته اینکه Keanu Reeves در این کیست؟

vgmag: در ادامه این تریلر و توسط سازندگان یعنی اعلام کردند که در این دیگر خبری از نمایش سوم شخص حتی در کات سینها نخواهید بود و تمام کات سینها نیز به صورت اول شخص نمایش داده می شوند. این در حالیست که در تریلرهای قبلی نقش اصلی داستان یعنی V گاهی به صورت سوم شخص در کات سینها نمایش داده می شد. CDPR اعلام کرده برای ثابت ماندن حال و هوای و ریتم داستانی تمامی کات سینها را نیز به صورت اول شخص (First-Person) در قرار داده اند.

همچنین طی یک توییت از تیم سازنده در توییتر این نکته نیز اعلام شده که ممکن از نقشه Cyberpunk 2077 کوچک تر از Witcher 3 باشد ولی در عوض بسیار متراکم تر و شلوغ تر خواهد بود. همچنین سوالاتی در توییتر از تیم سازنده در مورد دوربین در کات سینها و در صحنه های رمانتیک شده است که تیم سازنده جواب داده اند که حواس شان به این صحنه ها هست. در صحنه های جنسی و رمانتیک ممکن است دوربین اول شخص به روند داستانی و حس مخاطب ضربه وارد کند و سازندگان گفته اند کاملا حواسشان به این صحنه ها بوده و کارگردانی مناسبی در این صحنه ها انجام گرفته تا حس گیمر خراب نشود. همانطور که میدانید این فروردین 1399 منتشر می شود و هم اکنون لحظه شماری بسیاری از گیمرها برای این شروع شده است.

شما آیا منتظر این هستید؟

تحریریه وی جی مگ

تحریریه وی جی مگ

2 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
حسین طباخ

سلام اقا میثم لینک 100 درجه ها به غیر از یکی دوتلشون کلا روی گیم ایمگ تنظیم شده لطفا اصلاح فرمایید با این قیمت بازی هر بازیی که برای تفریح خریدی نیم ساعت شو اگر وقت کردی برو اصلا به صرفه نیست که برای نیم ساعت بازی بخری چون خانواده داری اوضاع هم خراب است نیم ساعت پر انرژیی بود ممنون اینجا گفتم چون قسمت کامنت نیم ساعت children of morta شلوغ بود

میثم قربانی

بله چشم اونها رو هم درست میکنم