اخبار بازی

خبری بزرگ از Mortal Kombat 11 در راه است

خبری بزرگ از Mortal Kombat 11 در راه است

وی جی مگ: عدم برگزاری Kombat Kast در هفته جاری سبب ناامیدی بسیاری از طرفداران این مجموعه شد. با این حال به گفته کارگردان استودیو NetherRelam به‌زودی ی بزرگ از Mortal Kombat 11 در راه خواهد بود.

به گزارش وی جی مگ، امروز اد بون خالق و کارگردان نوآوری مجموعه با انتشار پستی در توییتر مدعی شد ی بسیار مهم و بزرگ از 11 در راه بوده و به‌زودی به اشتراک گذاشته می‌شود. با توجه به استفاده اد بون از واژه “به‌زودی” به نظر می‌رسد در انتهای هفته جاری و یا در هفته آینده از این مهم رونمایی شود. چنان‌جه این مورد برای رونمایی در هفته آینده برنامه‌ریزی شده باشد ممکن است همزمان با برگزاری Kombat Kast بعدی در هفته آینده صورت بگیرد.

اگرچه هیچ گونه جزئیاتی از این معرفی جدید توسط خالق این مجموعه بازی فایتینگ در میان گذاشته نشد اما بسیاری از طرفداران معتقد هستند در Kombat Kast هفته آینده از یک شخصیت جدید و قابل توجه برای 11 رونمایی می‌شود. امری که صحیح بودن آن نیز به هیچ وجه دور از انتظار نخواهد بود. ناگفته نماند اد بون چند ماه پیش از یک سورپرایز بسیار بزرگ برای بازی داده بود و شاید این معرفی جدید همان سورپرایز اشاره شده باشد.

توسعه عنوان 11 هم‌چنان برای پلتفرم‌های ، One، PS4 و PC توسط استودیو NetherRelam دنبال می‌شود. اثری که قرار است توسط کمپانی Warner Bros در تاریخ 23 آپریل 2019 (3 اردیبهشت 98) عرضه شود.

فرداد معبودی

فرداد معبودی

2 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Daniyal Bleszinski

کریتوس؟؟؟ ?:-)

حسین

سلام دوستان.
من که خیلی دوست دارم کریتوس با شکل و شمایل جدیدش معرفی بشه.