اخبار بازی

خریداری سازندگان Rocket League توسط Epic Games

خریداری سازندگان Rocket League توسط Epic Games

وی جی مگ: طی یک اقدام کاملا غیرمنتظره امروز سازندگان Rocket League در استودیو اعلام کردند که توسط کمپانی Games خریداری شده‌اند.

به گزارش وی جی مگ، این خبر توسط وبسایت رسمی Psyonix به اشتراک گذاشته شد و طی آن مشخص شد این سازنده هم‌اکنون جزو منابع در دسترس کمپانی Games به شمار می‌رود. در بیانیه منتشر شده توسط سازندگان Rocket Lgue گفته شده که «بازی ما تاکنون و برای همیشه یک عنوان مخاطب محور بوده و اکنون که ما به ملحق شده‌ایم می‌توانیم جامعه گیمرهای خود را به صورتی بزرگ‌تر و بهتر پشتیبانی کنیم.»

به دنبال ایجاد این همکاری، تیم سازنده امیدوار است تا ساخته خود را به طوری که پیش از این و به تنهایی قادر به انجام آن نبوده رشد و گسترش دهد. به‌روزرسانی‌های مداوم نیز به صورت معمول برای بازی عرضه می‌شوند. مطابق انتظار بزرگ‌ترین تغییری که این معامله به دنبال خواهد داشت به نسخه PC بازی مرتبط می‌شود. به گفته عنوان Rocket Lgue در سال 2019 به صورت انحصاری برای Games Store عرضه می‌شود. تا آن زمان بازی برای Stm هم در دسترس خواهد بود. به دنبال عرضه روی استور نیز، سازندگان هم‌چنان به پشتیبانی از پلیرهایی که بازی را روی Stm در اختیار دارند ادامه خواهند داد.

به‌روزرسانی خبر: در حالی که بیانیه ابتدایی منتشر شده از سوی Games بیان می‌داشت بازی پس از انتشار روی Games Store از پلتفرم Stm حذف می‌شود اکنون اعلام شده که این مورد صحیح نبوده و بازی پس از انتشار روی پلتفرم جدید خود روی PC، هم‌چنان در Stm هم در دسترس بوده و به فروش خواهد رسید.