شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار بازی > داستان بازی Assassin’s Creed برای شما کسل کننده نخواهد شد!
GameemaG
GameemaG-AC4 BF Gameplay
اخبار بازی

داستان بازی Assassin’s Creed برای شما کسل کننده نخواهد شد!

سرپرست نویسندگان  بازی اساسینز کرید، آقای Darby McDevitt اعلام کرد داستان بازی اساسینز کرید برای بازی باز ها تکراری و کسل کننده نخواهد شد. اخیرا این بازی به خاطر عرضه های متعدد با انتقاد هایی رو به رو است. وی به عربیک گیمرز گفت:

همیشه خطر(انتقاد و ناراحتی بازی بازها) از عرضه سالیانه یک بازی وجود دارد. آنها از چیزی که ما ارائه می کنیم زیر فشار قرار می گیرند. هدفی که ما برای خود و این بازی در نظر گرفته ایم؛ رویارویی تمپلارها و اساسین هاست. ولی ما مطمئنا چیزهایی تازه را به بازی و داستان آن اضافه خواهیم کرد. چیزهایی که باعث ادامه بازی شما شود. حقیقتا راهی وجود ندارد که شما از داستان بازی زده شوید. اگر ما با ایده های جدید و شهرهای جدید بیاییم، من فکر می کنم این قسمت هیچ گاه تکراری نخواهد شد.

در مورد گیم پلی بازی هم گفت:

ما با ویژگی هایی می آییم که این گیمپلی عرضه سالیانه را توجیه کند و این امر هدف ما در نسخه 4 از دوسال پیشی که استارت کار را زدیم، بود. بازی روند تکراری و خسته کننده بودن خود را در این نسخه ادامه نخواهد داد. من فکر می کنم با وجود داستان بازی و زمان طلایی دزدان دریایی شما (خرید) بازی را ضروری نخواهید دانست و آن را تازه بیابید. این موضوع با با روح خستگی کننده بازی مبارزه خواهد کرد. و در فروکش آن و تازه شدنش نقش بسزایی دارد.

داستان بازی Assassin’s Creed برای شما کسل کننده نخواهد شد!
امتیاز شما به این پست

نظری ارسال کنید

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات