اخبار بازی

در روز اول لانچ PS4 یک میلیون دستگاه به فروش رسیده است

در روز اول لانچ PS4 یک میلیون دستگاه به فروش رسیده است 4

در روز لانچ کنسول PS4 در آمریکای شمالی، حدود یک میلیون PS4 به فروش رسید و این کنسول توانست در تاریخ شرکت سونی قوی ترین شروع را به خود اختصاص دهد. کنسول PS4 در تمام دوران بهترین و پرفروش ترین کنسول بوده است. طبق گزارشی که توسط یاهو ژاپن منتشر شده، کنسول PS4 در روز لانچ، فروش بهتری نسبت به کنسول PS2 داشته است. رییس جهانی شرکت سونی، جناب آقای یوشیدا این خبر را در توی تر خود تایید کرده است. وی در توی تر خود گفت:

” در 24 ساعت اول عرضه ی کنسول PS4 در آمریکای شمالی، یک میلیون دستگاه PS4 به فروش رسیده است. ”

لازم به ذکر است که در روز اول لانچ این کنسول، فروش این کنسول توسط خرده فروشان صورت گرفته است. ناگفته نماند، کنسول PS2 در 3 روز به فروش یک میلیون واحدی دست یافت و کنسول PS3 در آمریکای شمالی بعد از دو ماه توانست به فروش یک میلیون واحدی دست یابد. قطعا سازندگان و ناشران به دنبال حمایت از پلتفرم های بزرگ هستند.

در طول نمایشگاه Tokyo Game Show که در ماه سپتامبر برگزار شد، مدیرعامل استودیوی Sony Computer Entertainment اعلام کرد که این شرکت انتظار دارد، کنسول PlayStation 4 تا تاریخ 11 فروردین 1393 به فروشی 5 میلیون واحدی دست یابد. با توجه به عملکردی که کنسول PS4 تاکنون داشته است، به نظر می رسد در راه خود به خوبی به هدف خود خواهد رسید.

میثم قربانی

میثم قربانی

مدیر سایت

1 نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید