اخبار بازی

دشمنی که از بازی God of War حذف شد

دشمنی که از بازی God of War حذف شد

وی جی مگ: طراح ارشد کارکتر استودیوی Santa Monica یعنی Arda Koyuncu عکس‌هایی از یکی از دشمنان بازی God of War منتشر کرد که به بازی نهایی راه پیدا نکرد.این موجود چهار دست که دارد که انتهای آن تیره و چشم‌هایش توخالی است. همچنین جمجمه‌هایی در عکس وجود دارد که از دور کمر این این کارکتر آویزان شده‌اند.

به گزارش وی جی مگ، عکس‌های منتشر شده از این موجود زشت طبل زن ، بیشتر شبیه به یک کابوس است تا یک دشمن برای Kratos. در زیر می‌توانید عکس‌های منتشر شده از این کارکتر را مشاهده کنید:

این موجود که نامش Drummer است،  یک طرح اوریجینال از Dela Longfish است. آقای koyuncu در پیج ArtStation نوشت:«من این شخصیت را مدل سازی کردم، به آن بافت اضافه کردم و مواد لازم برای ساخت آن را فراهم کردم». بعدا در طی مراحل توسعه بازی تصمیم گرفته شد تا این کارکتر از بازی نهایی حذف شود.

Koyuncu اطلاعاتی در مورد این شخصیت که چگونه رفتار و مبارزه می‌کرد و یا چه نقشی در داستان بازی داشت نداد.

God of War یک بازی سوم شخص Hack & Slash است که به طور انحصاری برای کنسول PS4 منتشر شد. زاویه دید این بازی نسب به نسخه‌های قبل تغییر کرده و توانست تجربه بهتری را به گیمر منتقل کند. این بازی با کسب متای 94 یکی از موفق‌ترین بازی های این نسل محسوب می‌شود.