اخبار بازی

سازنده بازی Lords of the Fallen 2 مشخص شد

سازنده بازی Lords of the Fallen 2 مشخص شد

وی جی مگ: قسمت اول Lords of the Fallen در سال 2014 منتشر شد و در شرایطی که توسعه نسخه دوم آن در حال پیگیری است اما کمپانی CI Games اعلا کرده که سازنده بازی Lords of the Fallen 2 استودیو Defiant Studios است.

به گزارش وی جی مگ، نسخه اول این مجموعه بازی نتیجه همکاری CI Games و Deck13 Interactive بود اما حالا استودیو مستقل Defiant Studios که در سال 2016 توسط اعضای سابق شعبه نیویورک Avalanche احداث شده به عنوان سازنده بازی Lords of the Fallen 2 شناخته می‌شود. کمپانی CI Games اعلام کرده که همکاری با استودیوهای جدید در نقاط مختلف دنیا بخشی از استراتژی جدید آنهاست تا بتوانند از تجارب خود دیگر سازندگان نیز بهره‌مند شوند.

البته باید این نکته را نیز در نظر گرفت که توسعه بازی Lords of the Fallen 2 توسط Defiant Studios به معنی انجام کار روی این بازی خارج از دست‌های CI Games نیست و آنها همچنان در توسعه دومین قسمت از مجموعه بازی خود نقش کلیدی دارند. به نظر می‌رسد که بعد از چند ماه مذاکره و البته ارائه مجموعه‌ای از طرح‌های اولیه بالاخره CI Games تصمیم گرفته که توسعه بازی Lords of the Fallen 2 را برعهده استودیویی جدید قرار دهد. این بازی اولین‌بار در سال 2014 معرفی شد و قرار بود که در سال 2017 منتشر شود اما مشکلات داخلی CI Games از توسعه مناسب آن جلوگیری کرد و حالا مشخص نشده که عرضه آن به چه سالی موکول شده اما به احتمال فراوان PS4، Xbox One و PC به عنوان پلتفرم‌های هدف آن شناخته می‌شوند.

محمد طالبیان

محمد طالبیان