اخبار بازی

سازنده Lords of the Fallen 2 دوباره تغییر کرد

سازنده Lords of the Fallen 2 دوباره تغییر کرد

وی جی مگ: اگر خاطرتان باشد عنوان Lords of the Fallen 2 که نسخه دنباله‌ای بر ساخته استودیو CI Games به شمار می‌رفت توسط استودیو Deck13 ساخته می‌شد که به دلیل وجود مشکلات مختلف توسعه‌دهنده خود را از دست داد و در آگوست 2018 ساخت آن به واگذار شد. اکنون به نظر می‌رسد همکاری با دومین سازنده نیز به شکلی نه چندان جالب به اتمام رسیده و سازنده Lords of the Fallen 2 باز هم تغییر کرده است.

به گزارش وی جی مگ، در بیانیه منتشر شده توسط وب یوروگیمر، اظهار کرد «توافق‌نامه همکاری به این دلیل خاتمه یافت زیرا بازی در مراحل اصلی ساخت خود به اندازه کافی توسط روی آن کار نشده است. در نتیجه کیفیت محصول از آن چیزی که انتظار می‌رفت و دقیقا درون توافق‌نامه نیز ذکر شده بوده و علیرغم تمامی تذکراتی که به منظور پیشرفت پروژه به توسعه‌دهنده داده شده بود کمتر بوده است.» همین موضوع سبب شده تا ضمن تغییر دوباره سازنده Lords of the Fallen 2 فرایند ساخت بازی به دست خود و با کمک برخی نیروهای خارجی ادامه پیدا کرده و به پایان خود برسد.

این بیانیه واکنش مدیر و موسس استودیو را به دنبال داشت به طوری که در صحبت با یوروگیمر گفت «ما قاطعانه از تصویری که به دست از ترسیم شده مخالف می‌کنیم. تیمی که روی پروژه کار می‌کردند از افراد بسیار مستعدی تشکیل شده بودند که ما از کار آن‌ها نیز دفاع می‌کنیم. تیم ما کاملا به چگونگی ساخت آثار باکیفیت آشنا هستند و مدارک این زمینه نیز موجود بوده به طوری که می‌توان نقش پررنگ آن‌ها را در ساخت عناوینی نظیر (Call of Duty: ، Far Cry 5، Devil May Cry (DmC و Just Cause 3 و بسیاری پروژه‌های دیگر مشاهده کرد.»