اخبار بازی E3 2018

شایعه: بازی Devil May Cry 5 در E3 2018 معرفی می‌شود

شایعه: بازی Devil May Cry 5 در E3 2018 معرفی می‌شود

وی جی مگ: مدت‌هاست که شایعات بسیاری پیرامون معرفی بازی Devil May Cry 5 در E3 2018‌ شنیده می‌شود و حالا قرار گرفتن آن در فهرست فروش یک فروشگاه اتریشی باز هم این شایعات را داغ کرده. فروشگاه اتریشی Gameware در کنار نام بازی Devil May Cry 5 دو پلتفرم PS4 و Xbox One را قرار داده و تاریخ مورد انتظار برای عرضه بازی را نیز 2018 ثبت کرده.

به گزارش وی جی مگ، اطلاعات منتشر شده در وبسایت این فروشگاه به شکل واضحی تنها احتمالاتی هستند که مدت‌هاست در نظر گرفته شده و هنوز هیچ کدام تایید نشده‌اند. با این حال ماه‌هاست که گیمرها انتظار می‌کشند تا در نمایشگاه E3 2018 کمپانی Capcom در کنار نمایش بازسازی Resident Evil 2، بالاخره بعد از مدت‌ها بازی Devil May Cry 5 را نیز معرفی کند.

چند روز پیش دنیل ساوت‌ورت که صداگذاری شخصیت Vergil در Devil May Cry 3 را برعهده داشت تصویری را در فیسبوک خود منتشر کرد که در آن کلمه E3 و Motion Capture دیده می‌شود. تصویری که باز هم شایعات معرفی قسمت پنجم از این مجموعه بازی را داغ کرد. چند ماه پیش اعلام شد که سونی قصد داشته این بازی را در جریان PSX معرفی کند اما بعد از دریافت واکنش‌ها تصمیم خود را تغییر داده و معرفی ساخته Capcom را به نمایشگاه E3 2018 موکول کرده.