اخبار بازی

شایعه: بازی Fallout 76 ماه آینده منتشر می‌شود

شایعه: بازی Fallout 76 ماه آینده منتشر می‌شود

وی جی مگ: اوایل این هفته بود که آمازون تاریخ عرضه بازی Fallout 76 را 31 جولای 2018 اعلام کرد و در ادامه آن را به تاریخی از پیش تعریف شده یعنی 31 دسامبر 2019 تغییر داد. امروز اما تصویری در یکی از انجمن‌های اینترنتی منتشر شده که نشان می‌دهد تاریخ عرضه بازی Fallout 76 ماه آینده و در 31 جولای 2018 (9 مرداد) است.

به گزارش وی جی مگ، تصویری از همین شایعه منتشر شده که در ادامه مشاهده می‌کنید و هرچند واضح نیست اما در آن می‌توان تاریخ 31 جولای 2018 را دید. هرچند این شایعه برگرفته از انجمن ResetEra است اما برخی اعتقاد دارند که تصویر مورد نظر را یکی از کارمندهای آمازون به صورت مخفیانه ثبت کرده است. شایعه دیگر اما به گیم‌پلی بازی Fallout 76 ارتباط دارد. به نظر می‌رسد که شعار این قسمت از مجموعه محبوب Bethesda چیزی جز «ویست‌لند را بازسازی کنید». با توجه به همین شعار بسیاری از منابع اعتقاد دارند که بازی Fallout 76 اثری در سبک Survival است که به صورت آنلاین دنبال شده و گیمر باید چیزی شبیه به قسمت ساخت و ساز Fallout 4‌ را در ابعادی بزرگ‌تر تجربه کند.

با این حال باید تا برگزاری کنفرانس Bethesda در نمایشگاه E3 2018 منتظر ماند و دید که بازی Fallout 76 در چه تاریخی منتشر می‌شود.