اخبار بازی

شایعه: بازی Red Dead Redemption 2 برای PC منتشر می‌شود

شایعه: بازی Red Dead Redemption 2 برای PC منتشر می‌شود

وی جی مگ: در زمان معرفی اولیه مشخص شد که بازی Red Dead Redemption 2 برای PC منتشر نمی‌شود و طرفداران Rockstar که از کامپیوترهای شخصی برای تجربه بازی‌های ویدئویی استفاده می‌کنند بعد از غیبت نسخه قبلی این مجموعه برای PC باز هم از رویکرد سازندگانش ناامید شدند.

به گزارش وی جی مگ، امروز اما اطلاعاتی به دست آمده و شایعه‌ای به وجود آمده که احتمالا بازی Red Dead Redemption 2‌ برای PC منتشر می‌شود. رزومه یکی از بازیسازهایی که در گذشته روی بازی GTA 5 کار کرده در وبسایت لینکداین به این موضوع اشاره دارد که بازی Red Dead Redemption 2 برای PC‌ نیز در حال ساخت است. نام این بازیساز هنوز مشخص نیست اما می‌دانیم که او پیش‌تر روی دو بازی GTA 5 و LA Noire کار کرده و حالا در رزومه خود بازی جدید Rockstar را نیز برای PC قرار داده.

زمانی که مراحل توسعه بازی GTA 5 نیز دنبال می‌شد، استودیو Rockstar حرفی از نسخه PC نزده بود اما نهایتا این بازی برای کامپیوترهای شخصی نیز منتشر و با استقبال بسیار خوبی همراه شد. هرچند Red Dead Redemption برای PC هیچگاه منتشر نشد و پلتفرم‌های آن تنها Xbox 360 و PS3 بودند اما این احتمال را باید در نظر گرفت که رویکرد راکستار نسبت به PC بعد از انتشار بازی GTA 5 تغییر کرده و بعید نیست که ساخته جدید آنها یعنی بازی Red Dead Redemption 2 با کمی تاخیر نسبت به Xbox One‌ و PS4، برای PC نیز عرضه شود.