اخبار بازی

شایعه: Fortnite برای Nintendo Switch عرضه می‌شود

شایعه: Fortnite برای Nintendo Switch عرضه می‌شود

وی جی مگ: تقریبا می‌توان از عرضه Fortnite برای Switch مطمئن بود. در حال حاضر مسئله اصلی زمان وقوع این امر بوده. Epic Games ثابت کرده که علاقه زیادی به کنسول هیبریدی نینتندو دارد. علاوه‌بر این انجین Unrl Engine 4 کاملا برای Switch بهینه بوده و Fortnite نیز به تازگی برای iOS عرضه شده که یعنی این بازی پیش از این برای سخت‌افزارهای ضعیف‌تر موبایلی بهینه شده است.

به گزارش وی جی مگ، بنابراین عرضه Fortnite برای Switch چندان خبر غافل‌گیرکننده‌ای به شمار نمی‌رود. کاربر LkyPandy در توییتر شایعه‌ای را مطرح کرده است که  Direct آینده حاوی اطلاعاتی در خصوص Fortnite بوده و انتشار پورت Switch بازی را تایید می‌کند.

به نظر می‌رسد شاهد انتشار هر دو حالت Battle Royale و Save the World برای کنسول نینتندو خواهیم بود. حالت Battle Royale در این کنسول با پشتیبانی از بازی میان‌پلتفرمی همراه بوده و تغییرات چندانی هم به نسبت سایر پلتفرم‌های بازی نخواهد داشت. از طرف دیگر Save the World که از مثال‌های آن می‌توان به Rocket Lgue و Skyrim اشاره کرد. می‌توان انتظار داشت این نسخه دارای محتویات انحصاری برای Switch نیز خواهد بود.

منبع: bolt.com